„Neptūnas“ ir toliau kenčia pergalių badą LKL – Pasvalio ekipa nugalėjo klaipėdiečius po pratęsimo

Nervų karas sirgaliams ir intriga neutraliems žiūrovams. Taip galima būtų apibūdinti Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe-LKL“) rungtynes tarp Klaipėdos „Neptūno“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ , kuriose prireikė pratęsimo. Pasvalio komandai pergalę išplėšė svarbų dvitaškį pelnęs Corey Allenas-Williamsas – taip sveičiai laimėjo rezultatu 92:91 (16:15, 19:18, 17:26, 26:19, 14:13).

Ž.Janavičius.<br>T.Bauro nuotr.

Oct 3, 2022, 7:52 PM, atnaujinta Oct 3, 2022, 10:29 PM

Susitikimas prasidėjo gana nerezultatyviai, tačiau Pasvalio ekipa pabandė atitrūkti – 16:9. Oskaras Pleikys atsakė dvitaškiu, Matas Jogėla – dėjimu, tad „Neptūnas“ artėjo ir po Nojaus Mineikio metimo atsiliko jau tik 15:16. Mindaugo Girdžiūno ir Žygimanto Janavičiaus dėka pavyko išlaikyti apylygį rezultatą o po dviejų ketvirčių „Pieno žvaigždės“ pirmavo simboliškai – 35:33.

Po didžiosios pertraukos kova tapo tik dar labiau atkakli, o Rihardas Kuksikas kaip įmanydamas stengėsi rinkti taškus – 52:49. Tiesa, kitoje aikštės pusėje vis atsakydavo Maliekas White‘as, o Nojaus Mineikio ir Mindaugo Girdžiūno šūviai leido šeimininkams jaustis užtikrinčiau – 59:52.

Likus 4 minutėms tvyrojo lygybė (67:67), bet D.Gailius pelnė dvitaškį su pražanga – 70:67. Baudų metimų išbandymas laukė ir pasvališkių, kurie tokiu būdu persvėrė rezultatą (73:72), o toliau taškus rinkęs Martynas Pacevičius šįkart įmetė dvitaškį – 75:72.

Liko minutė, prasidėjo tritaškių mainai: pataikė M.Girdžiūnas, jam atsakė E.Šaulys, bet M.Girdžiūnas vėl buvo tikslus – 78:78. Liko 27 sek., per kurias svečiai neužpuolė, tad laukė pratęsimas.

Jame M.Girdžiūnas tempė į priekį „Neptūną“, bet „Pieno žvaigždžių“ legionieriai ir Justas Furmanavičius leido laikytis kovoje.

Likus 28 sekundėms pratęsime Corey Allenas-Williamsas pelnė kertinius taškus (92:91), beliko Maliekui White‘ui siekti išplėšti pergalę lemiamu metimu, bet jis skriejo pro šalį.

Neptūniečiai vis dar LKL yra be laimėjimų – nusileido debiutiniame lygos mače Kauno „Žalgiriui“ 71:79 ir po to buvo sutriuškintas Vilniaus „Ryto“ 93:67.

Tuo tarpu pasvaliečiai turėjo vieną pergalę: palaužė „Gargždus“ 97:92, tačiau nusileido Panevėžio „Lietkabeliui“ 74:86.