Skurdžios J. Valančiūno minutės ir Z. Williamsono sugrįžimas ant parketo nukalė „Pelicans“ pergalę

Pirmose ikisezoninėse NBA rungtynėse „New Orleans Pelicans“ klubo treneriai leido į aikštelę visus 16 krepšininkų ir jie šiaip ne taip sugebėjo palaužti Artūro Karnišovo komplektuojamą „Chicago Bulls“ 129:125 (40:25, 30:28, 34:39, 25:33). „Pelicans“ gretose kovojantis Lietuvos rinktinės kapitonas Jonas Valančiūnas galėjo žaisti 13 minučių, per kurias pelnė 9 taškus.

Jonas Valančiūnas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Oct 5, 2022, 7:38 AM, atnaujinta Oct 5, 2022, 8:31 AM

„United Center“ vykusias rungtynes stebėjo daugiau kaip 16 tūkst. žiūrovų, o per pirmuosius tris kėlinius „Pelicans“ be vargo tvarkėsi su „Bulls“. Prieš lemiamą kėlinį svečiai buvo priekyje 104:92 ir tuomet „Pelicans“ pateko į duobę.

Pralaimėję atkarpą 9:21, Naujojo Orleano atstovai atidavė iniciatyvą Čikagai 117:113, tačiau laiku sugrįžo į mačą ir likus kovoti 1 min. persvėrė rezultatą 125:121.

„Bulls“ dar bandė priešintis ir sumažino skirtumą iki 125:127, bet galiausiai nerado priešnuodžių ir patyrė nesėkmę.

J.Valančiūnas per 12 min. 51 sek. pelnė 9 taškus, įmetęs 3 dvitaškius iš 6, prametęs vieną tolimą metimą bei pataikęs 3 baudas iš 4.

Taip pat jis atsikovojo 3 kamuolius. Jam būnant „Pelicans“ įmetė 8 taškais mažiau nei varžovai. J.Valančiūnas iš starto penketo žaidėjų žaidė mažiausiai, o už jį ant parketo mažiau tebuvo 5 krepšininkai.

Nugalėtojams Devonte Grahamas įmetė 21 tašką, Willy Hernangomezas ir Dysonas Danielsas po 15.

Žaisti pradėjęs nuo 2021-ųjų gegužės traumą besigydęs Zionas Williamsonas prisidėjo 13 taškų ir 4 atkovotais kamuoliais. Jis žaidė daugiau kaip 15 minučių.

Pralaimėjusiems DeMaras DeRozanas pelnė 21 tašką, Javonte Greenas – 18.