M. Grigonio tragiško mačo fone – „Real“ pergalė prieš „Panathinaikos“

Mariaus Grigonio ir Artūro Gudaičio atstovaujamai Atėnų „Panathinaikos“ (0/1) ekipai nepavyko pergalingai pradėti naujojo Eurolygos sezono. Atėnų klubas namuose 68:71 (22:23, 15:15, 14:16, 17:17) nusileido Madrido „Real“ (1/0) krepšininkams.

M.Grigonis ir A.Gudaitis.<br>Atėnų klubo nuotr.

Oct 6, 2022, 8:41 PM, atnaujinta Oct 7, 2022, 12:09 AM

Lietuviškoji „Panathinaikos“ su Eurolygos čempionais rungtynių pradžioje įsivėlė į puolimu paremtą krepšinį. Šiose taškų lenktynėse ryškus favoritas neatsirado – po pirmojo kėlinio svečiai iš Madrido pirmavo minimaliu pranašumu – 23:22.

Antrajame kėlinyje komandos pasinėrė į labiau gynybinį žaidimą, bet atkaklios kovos aikštėje tai nesumažino – Atėnuose toliau tęsėsi kova taškas į tašką.

Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Real“ krepšininkams pirmaujant 38:37.

Trečiajame kėlinyje toliau tęsėsi nervų karas – Madrido ekipą į priekį bandė temti Walteris Tavaresas, bet „Panathinaikos“ laikėsi komandinio žaidimo pastangomis. Po trečiojo ketvirčio „Real“ buvo priekyje 54:51.

„Real“ išliko priekyje ir ketvirtajame kėlinyje bei pergalingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną.

Tarp lietuvių sėkmingiau pasirodė A.Gudaitis, kuris per 17 minučių įmetė 10 taškų (5/8 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 11 naudingumo balų.

Tuo metu M.Grigonis sužaidė tragišką mačą. Per 28 minutes įmetė 5 taškus (1/5 dvit., 1/9 dvit), atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko minus aštuonis naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Derrickas Willaimsas 15, Parisas Lee 12, Artūras Gudaitis 10.

„Real“: Walteris Tavaresas 14, Džananas Musa 13, Gabrielis Deckas 9.