Du kėlinius ASVEL besivijusi „Olimpia“ priešininkus pranoko po pertraukos

Nelengva pergale naująjį Eurolygos sezoną pradėjo Milano „Olimpia“ (1/0) ekipa. „Dizaineriai“ svečių tvirtovėje po daug nervų pareikalavusios kovos 69:62 (14:23, 27:21, 15:10, 13:8) pranoko Vilerbano ASVEL (0/1).

E.Messina.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 6, 2022, 8:40 PM, atnaujinta Oct 7, 2022, 12:34 AM

Pirmajame kėlinyje aikštės šeimininkai sėkmingai darbavosi gynyboje. Sunkiai taškus rinkusi „Olimpia“ nuo rungtynių pradžios atsidūrė atsiliekančios komandos vaidmenyje, o tuo besinaudojusi ASVEL po pirmojo kėlinio pirmavo 23:14.

Antrasis kėlinys buvo susiskaldęs į dvi dalis. Pirmojoje kiek sėkmingiau žaidimas klostėsi Vilerbano ekipos krepšininkams. Jie sugebėjo padidinti komandos pranašumą iki dviženklio.

Vis dėlto subyrėti atsisakiusi „Olimpia“ antroje ketvirčio dalyje ėmė mažinti savo atsilikimą. Po dviejų kėlinių komandas skyrė vos trys taškai – 41:44.

Po pertraukos Ettore Messinos auklėtiniai atkuto – išsiveržė į priekį ir sėkmingai užbaigę rungtynes pergalingai pradėjo naująjį Eurolygos sezoną.

„Olimpia“: Billy Baronas 18, Nicolo Melli 16, Johannesas Voigtmannas 8.

ASVEL: Nando De Colo 18, Davidas Lighty 12, Youssoupha Fallas 11.