ALBA krepšininkai po pratęsimo išvykoje palaužė „Olimpia“

Penktadienį Eurolygoje Berlyno ALBA krepšininkai (2/0) išvykoje kiek netikėtai 80:74 (26:12, 12:18, 22:21, 10:19, 10:4) po pratęsimo palaužė Milano „Olimpia“ (1/1).

Eurolyga: „Olimpia“ – ALBA<br> Milano „Olimpia“ nuotr.

2022-10-14 21:15, atnaujinta 2022-10-15 00:42

Likus žaisti 6 minutes iki ketvirtojo kėlinio pabaigos ALBA ekipa pirmavo 11 taškų pranašumu 64:53, tačiau tuomet puikią atkarpą pradėjo šeimininkai.

Kevinas Pangosas pataikė 4 tolimus metimus, tritaškį pridėjo Shavonas Shieldsas ir galiausiai po tikslių Kyle’o Hineso baudos metimų rezultatas tapo lygus – 70:70.

Rungtyniauti liko pusė minutės, tačiau Johanneso Thiemanno ir Nicolo Melli metimai skriejo pro šalį ir dvikova kėlėsi į pratęsimą.

Likus rungtyniauti kiek daugiau nei minutę rezultatas buvo lygus – 74:74 ir lemiamu metu iniciatyvos ėmėsi Tamiras Blattas. Gynėjas pataikė du tritaškius, o visiems kitiems metimams skriejus pro šalį ALBA šventė pergalę.

„Olimpia“: Kevinas Pangosas 16, Shavonas Shieldsas 15, Kyle’as Hinesas 10.

ALBA: Jaleenas Smithas ir Tamiras Blattas po 13, Yanni Wetzellis 10.

„Olimpia“ sezoną Еuropoje pradėjo išvykoje 69:62 nugalėdami Vilerbano ASVEL krepšininkus.

ALBA pirmose rungtynėse 100:84 įveikė Belgrado „Partizan“ krepšininkus.