ASVEL po dramatiškos dvikovos Ispanijoje palaužė „Valencia“

Į Eurolygą sugrįžusi „Valencia“ (0/2) ir toliau lieka be pergalių. Penktadienį namuose Ispanijos klubas 76:77 (27:16, 11:26, 21:20, 17:15) nusileido Vilerbano ASVEL (1/1) krepšininkams.

Eurolyga: „Valencia“ – ASVEL<br> ASVEL klubo nuotr.

Oct 14, 2022, 9:52 PM, atnaujinta Oct 15, 2022, 12:48 AM

Ketvirtojo kėlinio viduryje po Nando de Colo dvitaškio svečiai pirmavo 70:64, tačiau „Valencia“ surengė puikią atkarpą ir po 2 minučių rezultatas tapo lygus – 72:72.

Visgi, persverti rezultato šeimininkams nepavyko ir po dviejų tikslių N.de Colo dvitaškiu komandas skyrė 4 taškai.

Jasielas Rivero realizavo savo baudos metimus ir po Jaredo Harperio dvitaškio rezultatas vėl buvo lygus (76:76), o žaisti liko lygiai minutė.

Visi metimai skriejo pro šalį, tačiau lygus rungtyniauti 2 sekundes Jonah Mathews sugebėjo išprovokuoti „Valencia“ pražangą. Krepšininkas pataikė pirmąjį baudos metimą, o antrąjį norėdamas prametė. Kamuolį atsikovojo šeimininkai, tačiau Chriso Joneso lemiamas metimas buvo netikslus ir ASVEL šventė pergalę.

„Valencia“: Jasiel Rivero 15, Chrisas Jonesas 13, Jaredas Harperis ir Josepas Puerto po 10.

ASVEL: Nando de Colo 16, Retinas Obasohanas 13, Youssoupha Fallas 10.

„Valencia“ pirmose Eurolygos sezono rungtynėse 71:81 nusileido Vitorijos „Baskonia“ krepšininkams.

ASVEL sezonas taip pat prasidėjo pralaimėjimu. Prancūzai pirmose rungtynėse 62:69 nusileido Milano „Olimpia“.