Eurolygos debiutantas „Partizan“ neatsilaikė ir prieš „Olimpia“

Milano „Olimpia“ žaidžia su Eurolygos debiutantu „Partizan“.<br>olimpiamilano.com nuotr.

Oct 18, 2022, 9:08 PM, atnaujinta Oct 18, 2022, 11:55 PM

Viena iš penkių dar Eurolygoje pergalių neturėjusių komandu – naujokė Belgrado „Partizan“ savo trečiojo turo dvikovą žaidė namie, o jos varžove yra italų Milano „Olimpia“. Serbams nepavyko atsidaryti laimėjimų sąskaitą, nusileidusi svečiams 75:80 (27:17, 22:24, 12:21, 14:18).

„Partizan“ kaip iš natų pradėjo mačą, per 10 minučių pelniusi net 27 taškus. Ilsėtis šeimininkai išėjo turėdami 8 taškų pranašumą – 49:41.

Tačiau jau po didžiosios pertraukos viskas apvirto aukštyn kojomis – Milano ekipa įjungė papildomą pavarą ir pasivijo „Partizan“.

Lemiamą ketvirtį serbai pradėjo būdami priekyje tik 62:61. Nors pradžioje šeimininkai ir atitrūko 71:62, „Olimpia“ laimėjo atkarpą 18:2 ir paskutinę minutę buvo priekyje 80:73.

Šeimininkų gretose galingai žaidė buvęs žalgirietis Zachas LeDay’us – jis per 32 minutės pelnė 23 taškus (4/7 dvitaškių, 5/6 tritaškių), atsikovojo 5 kamuolius bei surinko 25 naudingumo balus.

Milano klubą į pergalę vedė Shavonas Shieldsas – 33 minutės, 25 taškai (4/7 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 8/8 baudų metimų), 4 atkovoti kamuoliai bei 26 naudingumo balai.

„Partizan“ pastarąjį kartą Eurolygoje dalyvavo 2013–2014 metų sezone, o namuose šiame turnyre nerungtyniavo nuo 2014-ųjų balandžio 4-osios, kai Belgrade lankėsi Kauno „Žalgiris“.

Italai pirmoje savo pirmoje Eurolygos akistatoje išvykoje nurungė prancūzų Vilerbano ASVEL 69:62, tačiau praėjusiame ture namie netikėtai krito po pratęsimo prieš Berlyno ALBA 74:80.

Tuo tarpu serbų komanda niekaip neatranda savęs ir pralaimėdavo leisdama varžovams įmesti triženklį taškų skaičių.

Pradžioje „Partizan“ ne namie krito nuo tos pačios ALBA 84:100, o po to išvykoje dar ir nusileido Vitorijos „Baskonia“ 96:103.

REPORTERIS: oro balionui atsitrenkus į žemę, iš krepšio ėmė kristi žmonės