K. Slouko ir S. Lullo akistatoje sėkmė lydėjo graikus: nepralaimintis „Olympiakos“ įspūdingame mače arklupdė „Real“

Vienas iš Eurolygos lyderių Pirėjo „Olympiakos“ trečiadienį išvykoje žaidė su Madrido „Real“. Įspūdingos intrigos akistatoje viską lėmė paskutinis metimas: jo nepataikę šeimininkai krito  87:89 (21:20, 17:17, 24:26, 25:26).

Madrido „Real“ ekipa<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 19, 2022, 9:32 PM, atnaujinta Oct 20, 2022, 12:35 PM

Mačo pabaigoje pagrindiniais smuikais griežė komandų žvaigždės Kostas Sloukas ir Sergio Lullas.

Pradžioje mačas vyko taškas į tašką, o antrojo kėlinio pabaigoje „Real“ sugebėjo pabėgti – 37:28. Bet tai buvo bene vienintelis toks didesnis skirtumas, nes ilsėtis ekipos išėjo šeimininkams pirmaujant 38:37.

Po trijų ketvirčių taško persvarą turėjo jau „Olympiakos“ 63:62, tad viską turėjo nulemti paskutiniosios 10 minučių.

Pradžioje po Sergio Lullo tritaškio „Real“ pabėgo 5 taškų skirtumu – 68:63.

Įpusėjus ketvirtam kėliniui Madrido klubas ir toliau turėjo trapią persvarą: tritaškį ir vėl pelnė S.Lullas – 78:73.

Likus 1 min. 24 sek. Kostas Sloukas įsūdė dvitaškį ir jau „Olympiakos“ buvo priekyje 84:83.

Kai tiksėjo 33 sek. iki mačo pabaigos, o rezultatas buvo 85:85, baudas metė tas pats K.Sloukas ir pataikė.

Į tuos du taškus atsakė S.Lullas, tačiau K.Sloukas ir vėl įmetė ir paliko „Real“ atakai vos 3 sek.

Per jas kamuolį gavęs Walteris Tavaresas metė netaikliai.

„Real“: Džananas Musa 17 (4/6 tritaškiai), Walteris Tavaresas (6 atk. kam.) ir Sergio Llullas (3/5 tritaškiai) po 14, Guerschonas Yabusele 13, Petras Cornelie 11.

„Olympiakos“: Aleksandras Vezenkovas 23 (2/7 tritaškiai, 12 atk. kam., 29 naud. bal.), Kostas Sloukas 14 (7 rez. perd.), Joelis Bolomboy‘us 11, Shaquielle‘as McKissicas 10, Thomas Walkupas 9.

Graikai dviem laimėjimais pradėjo turnyrą, pradžioje nugalėję „Barcelona“ 80:70, o po to ir Kauno „Žalgirį 90:80.

Tuo tarpu „Real“ jau buvo patyrę nesėkmę mače su „Barcelona“, kai nusileido 73:75. Pirmoje sezono dvikovoje madridiečiai nurungė Atėnų „Panathinaikos“ 71:68.