Sėkmingai Eurolygoje žygiuojanti „Baskonia“ paliko „Crvena zvezda“ ir toliau be pergalių

Sėkmingai Eurolygos sezoną pradėjusi Vitorijos „Baskonia“ su Roku Giedraičiu ir Tadu Sedekerskiu trečiadienį dėl trečiosios pergalės iš eilės į varžėsi su autsaidere Belgrado „Crvena zvezda“ ir sudaužę svečius ketvirtame kėlinyje 92:75  (23:24, 19:23, 17:10, 33:18).

Rokas Giedraitis yra vienas iš „Baskonia“ lyderių.<br>G. Bitvinsko nuotr.
Rokas Giedraitis yra vienas iš „Baskonia“ lyderių.<br>Baskonia twitter nuotr.
Daugiau nuotraukų (3)

Oct 19, 2022, 8:34 PM, atnaujinta Oct 19, 2022, 11:19 PM

„Baskonia daugiau kaip du kėlinius vijosi Belgrado atstovus ir galiausiai pradėjo tai daryti trečiame kėlinyje, kai atsiliko 42:49.

Po trijų ketvirčių baskai pirmavo 59:57, o įpusėjus lemiamam kėliniui pirmavo 75:67. Galiausiai baskai ir triuškino serbus, ketvirtį laimėję net 33:18.

30 minučių žaidęs Rokas Giedraitis pelnė 3 taškus (0/4 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai) ir sugriebė 6 kamuolius. Tadas Sedekerskis rungtyniavo 20 minučių, per kurias įmetė 6 taškus (3/3 dvitaškiai, 0/1 tritaškiai), atkovojo kamuolį bei surinko 10 balų.

„Baskonia“: Markusas Howardas 30 (7/12 tritaškiai, 10 išprov. praž., 32 naud. bal.), Dariusas Thompsonas 18 (4/4 tritaškiai), Vanja Marinkovičius 10 (2/4 tritaškiai), Daultonas Hommesas 9 (3/6 tritaškiai).

„Crvena Zvezda“: Luka Mitrovičius 17 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Ognjenas Dobričius 14 (2/6 tritaškiai, 5 atk. kam.), Nikola Ivanovičius ir Benas Bentilas po 11, Filipas Petruševas 10 (5 atk. kam.).

Baskai pirmoje Eurolygos sezono dvikovoje įveikė kitą Ispanijos komandą „Valencia“ 81:71, o antrame ture sugebėjo palaužti debiutantę serbų Belgrado „Partizan“ 103:96.

Visuose abiejuose mačuose puikiai žaidė abu lietuviai: pirmoje akistatoje R.Giedraitis įmetė 19 taškų, T.Sedekerskis – 5, o antrame – atitinkamai 13 ir 11 taškų.

Tuo tarpu Belgrado ekipa kenčia pergalių badą – pradžioje ji krito prieš Eurolygos čempionę Stambulo „Anadolu Efes“ 59:72, o po to namie neatsilaikė prieš Atėnų „Panathinaikos“ 75:77.