KMT kovas jonaviškiai pradėjo dramatiškai patiesdami Kėdainių ekipą

Trečiadienį startavus Citadele KMT grupių etapui, pirmąją pergalę šiame turnyre iškovojo Jonavos „CBet“ (1–0) ekipa.

Vytautas Šulskis.<br> LKL nuotr.

Oct 19, 2022, 9:13 PM

Toliau neklumpantys Virginijaus Šeškaus auklėtiniai namuose 82:80 (24:23, 15:17, 18:14, 25:26) dramatiškai įveikė Kėdainių „Nevėžį“ (0–1) ir B grupėje įsirašė pirmąjį laimėjimą į savo sąskaitą.

Didžiausiu indėliu į pergalę Jonavos komandoje pasižymėjo Martinas Laksa. Latvių snaiperis pelnė 25 taškus (4/8 trit.) ir surinko 22 naudingumo balus.

Pirmajame kėlinyje abi ekipos žengė koja kojon, o minimalų pranašumą po 10 minučių turėjo šeimininkai – 24:23. Antrajame ketvirtyje jiems buvo pavykę nutolti per 8 taškus (34:26), tačiau baigiantis pirmajai rungtynių pusei Jonavos krepšininkai išbarstė šį pranašumą ir prieš pertrauką jau atsiliko – 39:40.

Sugrįžus ant parketo komandos strigo puolime, tačiau į lemiamą kėlinį trapų pranašumą nusinešė „CBet“ – 54:52. Mače likus žaisti 2 minutes, įtampa pasiekė aukščiausią tašką – po kiekvieno taiklaus metimo keitėsi pirmaujanti ekipa.

Galiausiai Kėdainių krepšininkai atsilikdami dviem taškais organizavo paskutinį išpuolį, kuriam turėjo 15 sekundžių. Mariaus Valinsko tritaškis skriejo pro šalį ir pergalę šventė šeimininkai – 82:20.

„CBet“: Martinas Laksa 25, Vytautas Šulskis 17, Lukas Kreišmontas 10, Dovis Bičkauskis ir Goranas Huskičius po 9, Edvinas Šeškus 8.

„Optibet“: Artūras Žagaras ir Bradley Davisonas po 14, Danielius Lavrinovičius 13, Timas Lambrechtas, Paulius Petrilevičius ir Darylas Doualla po 10, Marius Valinskas 7.