Įspūdingai išsikapstę „Suns“ įveikė L. Dončičiaus vedamą „Mavericks“

„Phoenix Suns“ (1/0) krepšininkai namuose 107:105 (24:32, 21:30, 31:19, 31:24) palaužė „Dallas Mavericks“ (0/1) ekipą.

Įspūdingai išsikapstę „Suns“ įveikė L. Dončičiaus vedamą „Mavericks“<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 20, 2022, 10:28 AM

Trečiojo kėlinio pradžioje po penkių Luka Dončičiaus taškų paeiliui svečiai pirmavo 22 taškų skirtumu (67:45) ir atrodė, kad sėkmingai pabėgs su milžinišku pranašumu, tačiau Finikso ekipa anksčiau laiko nepasidavė.

Šeimininkai sparčiai mažino atsilikimą ir likus žaisti 3 minutes po Camerono Payne’o metimo išsiveržė į priekį 101:100.

Atkakli kova tęsėsi iki paskutinių akimirkų. Likus rungtyniauti 9 sekundes Damionas Lee metimu atsilošęs suteikė „Suns“ ekipai dviejų taškų persvarą – 107:105.

L.Dončičius stengėsi tritaškiu išplėšti pergalę, tačiau jo metimas skriejo pro šalį.

„Mavericks“ lyderis Luka Dončičius per 36 minutes surinko 35 taškus (8/13 dvit., 2/10 trit., 13/13 baud.), 9 atkovotus kamuolius ir 6 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai rungtyniavo Devinas Bookeris, per 40 minučių pelnęs 28 taškus (9/19 dvit., 1/1 trit., 7/7 baud.), atkovojęs 3 kamuolius ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“: Devinas Bookeris 28, Deandre Aytonas 18, Cameronas Johnsonas 15.

„Mavericks“: Luka Dončičius 35, Christianas Woodas 25, Spenceris Dinwiddie 15.