Penktadienį ryte „Los Angeles Clippers“ (1/0) išvykos rungtynėse 103:97 (35:23, 21:33, 29:21, 18:20) palaužė savo kaimynus, „Los Angeles Lakers“ (0/2) krepšininkus.

„Clippers“ dominavimas Los Andžele tęsiasi – aštuntą kartą paeiliui įveikti „Lakers“<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 21, 2022, 7:47 AM

Į antrąją rungtynių pusę komandos žengė rezultatui esant lygiam – 56:56. Visgi, trečiojo kėlinio „Lakers“ komandai prasidėjo problemos. Apatinės nugaros dalies skausmus pradėjęs justi Anthony Davisas vis rečiau pradėjo jungtis prie puolimo, o „Clippers“ susikūrė net 15 taškų persvarą (80:65).

Triukšmingai savų sirgalių palaikomi „Lakers“ krepšininkai sugebėjo grįžti į rungtynes. Lemiamame kėlinyje surengę atkarpą 10:1 šeimininkai išsiveržė į priekį (89:87).

Susikurtos persvaros „Lakers“ krepšininkai padidinti ir išlaikyti nesugebėjo. Likus rungtyniauti 3 minutes po Johno Wallo dvitaškio „Clippers“ įgijo 6 taškų persvarą – 99:93.

Per likusį laiką „Lakers“ komandai tik Lonnie Walkeris sugebėjo pelnyti taškus, tačiau jie buvo tik keturi ir jų nepakako norint iškovoti pergalę.

Tai buvo aštunta „Clippers“ pergalės iš eilės prieš „Lakers“ krepšininkus. Paskutinį kartą savo kaimynus „Lakers“ įveikė 2020 metų gruodžio mėnesį.

Kiek netikėtai naudingiausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo kroatas Ivica Zubacas. Aukštaūgis per 35 minutes pelnė 14 taškų (6/6 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir blokavo 5 varžovų metimus.

„Lakers“ komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo L.Walkeris. Puolėjas per 36 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvit., 2/9 trit., 6/6 baud.), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

„Lakers“: Lonnie Walkeris 26, Anthony Davisas 25, LeBronas Jamesas 20.

„Clippers“: Paulas George’as ir Johnas Wallas po 15, Marcusas Morrisas, Ivica Zubacas ir Kawhi Leonardas po 14.