Įspūdingo J. Hardeno neužteko – „76ers“ krito prieš „Bucks“

Jamesas Hardenas ir vėl vedė „Philadelphia 76ers“ (0/2) ekipą į priekį, tačiau Fildaelfijos klubas namuose 88:90 (24:30, 21:17, 18:26, 25:17) nusileido „Milwaukee Bucks“ (1/0) komandai.

Įspūdingo J. Hardeno neužteko – „76ers“ krito prieš „Bucks“<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 21, 2022, 7:14 AM

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Giannio Antetokounmpo dvitaškio „Bucks“ turėjo 12 taškų persvarą – 75:63. Savų sirgalių nubaubti „76ers“ sugebėjo grįžti į rungtynes ir nesužaidus net pusės ketvirčio rezultatas buvo lygus – 80:80.

Paskutinė rungtynių minutė prasidėjo rezultatui esant lygiam (86:86). Likus žaisti 32 sekundes prie baudų linijos stojo PJ Tuckeris, kuris tiksliais metimais išvedė šeimininkus į priekį. Tačiau jau sekančioje atakoje tritaškiu atsakė Wesley Matthews.

Pergalę šeimininkams galėjo išplėšti J.Hardenas, tačiau jo metimas likus žaisti 4 sekundes buvo netikslus, o Brookas Lopezas po kelių akimirkų tiksliu baudos metimu užtikrino pergalę „Bucks“ krepšininkams.

Nugalėtojus į priekį vedė G.Antetokounmpo. Graikas per 36 minutes surinko 21 tašką (8/13 dvit., 1/3 trit., 2/5 baud.), 13 atkovotų kamuolių, 8 rezultatyvius perdavimus ir 3 blokus.

Antras paeiliui nuostabias rungtynes „76ers“ gretose sužaidė J.Hardenas. Gynėjas rungtyniavo 40 minučių, per kurias pelnė 31 tašką (12/17 dvit., 1/7 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Jamesas Hardenas 31, Joelis Embiidas ir Tyrese’as Maxey po 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21, Brookas Lopezas 17, Graysonas Allenas 12.

Gyvai: impact Investments and nlocking Growth