N. Jokičiaus trigubas dublis pražudė NBA čempionus

„Denver Nuggets“ (1/1) krepšininkai svečiuose 128:123 (40:34, 30:18, 28:36, 30:35) įveikė NBA čempionus – „Golden State Warriors“ (1/1).

N. Jokičius.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2022, 11:13 AM

Dar ketvirtojo kėlinio pradžioje „Nuggets“ krepšininkai pirmavo 15 taškų skirtumu (103:88), tačiau „kariai“ sugebėjo sėkmingai sugrįžti į rungtynes.

Šeimininkams atsiliekant 111:121 ir likus žaisti kiek daugiau nei minutę laiko Stephenas Curry pataikė tolimą metimą, o netrukus Jordano Poole’o du baudos metimai atsilikimą sumažino iki 5 taškų.

Likus žaisti 20 sekundžių „Nuggets“ ekipa pirmavo 5 taškais, tačiau Draymondas Greenas realizavo du baudos metimus, o J.Poole’as perėmęs kamuolį pataikė dvitaškį ir šeimininkų atsilikimą sumažino iki 1 taško – 123:124.

Visgi, lemiamomis sekundėmis „Warriors“ krepšininkams stebuklo sukurti nepavyko ir „Nuggets“ šventė pergalę.

Nugalėtojus į priekį vedė naudingiausias praėjusių dviejų sezonų krepšininkas, serbas Nikola Jokičius. Vidurio puolėjas per 34 minutes surinko 26 taškus (6/11 dvit., 1/ 2 trit., 11/11 baud.), 12 atkovotų kamuolių, 10 rezultatyvių perdavimų ir 5 klaidas.

„Warriors“ komandą į priekį vedė S.Curry. Gynėjas per 35 minutes pasižymėjo 34 taškais (5/11 dvit., 5/11 trit., 9/9 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

„Warriors“: Stephenas Curry 34, Andrew Wigginsas 23, Klay’us Thompsonas 16.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26, Bruce’as Brownas 20, Michaelis Porteris ir Kentavious Caldewell-Pope'as po 17.