Nesustabdomai žaidęs J. Valančiūnas tapo „Pelicans“ pergalės kalviu

Jonas Valančiūnas sužaidė vienas geriausių savo karjeros rungtynių, o „New Orleans Pelicans“ (2/0) išvykoje 124:112 (35:24, 26:27, 32:34, 31:27) įveikė „Charlotte Hornets“ (1/1).

J. Valančiūnas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2022, 9:04 AM

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 7 minutes „Hornets“ nuo „Pelicans“ atsiliko 2 taškais (94:96), tačiau „Pelicans“ ekipai prireikė tik pusantros minutės.

Herbertas Jonesas ir J.Valančiūnas pelnė du taškus pražanga, o CJ McCollumas po lietuvio perdavimo pataikė dvitaškį ir suteikė svečiams dviženklį pranašumą, su kuriuo „Pelicans“ užtikrintai šventė pergalę.

Jonas Valančiūnas ant parketo praleido 29 minutes, per kurias pelnė 30 taškų (7/8 dvit., 1/3 trit., 13/14 baud.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Geriausiai šeimininkų gretose pasirodė Gordonas Haywardas. Puolėjas per 37 minutes surinko 26 taškus (11/17 dvit., 1/ 2 trit., 1/ 2 baud.), 2 atkovotus kamuolius ir 7 rezultatyvius perdavimus.

„Hornets“: Gordonas Haywardas 26, Terry Rozier 23, Kelly Oubre 15.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 30, Brandonas Ingramas 28, CJ McCollumas 21.