Sunkios „Grizzlies“ pergalės prieš „Rockets“ fone – 49 Ja Moranto taškai

NBA lygoje įspūdingą pasirodymą surengęs Ja Morantas padėjo „Memphis Grizzlies“ (2/0) ekipai išvykoje 129:122 (26:32, 36:38, 33:30, 34:22) įveikti „Houston Rockets“ (0/2) krepšininkus.

Ja Morantas<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 22, 2022, 10:33 AM

Lemiamas ketvirtis prasidėjo „Rockets“ ekipai pirmaujant 5 taškais – 100:95.

Šeimininkų problemos prasidėjo sužaidus 4 minutes ketvirtajame kėlinyje. Po Jabari Smitho dvitaškio „Rockets“ pirmavo 110:107, tačiau svečiai surengė atkarpą 13:1.

Lemiama minutė prasidėjo vienu tiksliu Alpereno Šenguno baudos metimu, po kurio Hiustono klubas atsiliko 5 taškais (120:125). Visgi, per likusį laiką šeimininkai pasivyti varžovų nesugebėjo.

„Grizzlies“ gretose nuostabų mačą sužaidė komandos lyderis – Ja Morantas. Gynėjas per 31 minutę pelnė net 49 taškus (12/20 dvit., 5/6 trit., 10/13 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Šeimininkų gretose puikiai rungtyniavo Jalenas Greenas. Amerikietis ant parketo praleido 35 minutes ir per jas surinko 33 taškus (9/16 dvit., 4/5 trit., 3/4 baud.), 5 atkovotus kamuolius ir 2 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“: Jalenas Greenas 33, Alperenas Šengunas 23, Kevinas Porteris 18.

„Grizzlies“: Ja Morantas 49, Johnas Koncharas 17, Desmondas Bane’as 14.