„76ers“ grimzta į pralaimėjimų liūną

Vienais NBA favoritų laikomi „Philadelphia 76ers“ (0/3) nusileido 105:114 (25:19, 26:35, 26:31, 28:29) „San Antonio Spurs“ (2/1) krepšininkams.

J. Embiidas.<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

2022-10-23 09:44

Ketvirtajame kėlinye „76ers“ krepšininkai po Joelio Embiido dėjimo sugebėjo išsiveržti į priekį 88:87. Tačiau šeimininkai savo persvaros neišlaikė.

McDermottas pelnė 7 „Spurs“ taškus paeiliui, o svečiai surengė spurtą 15:2 ir sėkmingai užbaigė rungtynes.

Iki šių rungtynių „76ers“ ekipoje buvo kritikuojamas aukštaūgis J.Embiidas, kuris žaidė kur kas prasčiau, nei žiūrovai buvo įpratę.

Galiausiai vidurio puolėjas sužaidė puikias rungtynes, tačiau to nepakako. J.Embiidas per 35 minutes surinko 40 taškų (14/23 dvit., 0/2 trit., 12/15 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“: Joelis Embiidas 40, Tyrese’as Maxey 25, Tobias Harrisas 15.

„Spurs“: Devinas Vassellis 22, Keldonas Johnsonas 21, Tre Jonesas 17.