„Heat“ pergalė prieš „Raptors“ pažymėta pirmomis sezono muštynėmis

„Miami Heat“ (1/2) krepšininkai namuose 112:109 (38:33, 33:17, 21:33, 20:26) įveikė „Toronto Raptors“ (1/2).

„Heat“ pergalė prieš „Raptors“ pažymėta pirmomis sezono muštynėmis<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2022, 8:55 AM

Trečiajame kėlinyje „Heat“ ekipai pirmaujant 81:59 į konfliktą įsivėlė Calebas Martinas („Heat“) ir Christianas Koloko („Raptors“).

Krepšininkai grūmėsi po krepšiu dėl atšokusio kamuolio, o C.Koloko krito ant parketo. Nepaisant to C.Martinas liko nepatenkintas varžovo veiksmais ir šoko prie gulinčio „Raptors“ aukštaūgio.

C.Koloko iškart atsistojęs stengėsi apsigrėbti C.Martiną, tačiau „Heat“ aukštaūgis šoko tiesiai į kamerūnietį ir su šiuo skriejo į žiūrovų tribūnas.

Abu žaidėjai buvo išvyti iš rungtynių, o toks įtemptas epizodas pabudino „Raptors“ krepšininkus, kurie pradėjo sparčiai naikinti 22 taškų atsilikimą.

Toronto ekipos krepšininkai į lemiamą minutę žengė jau tik su 6 taškų atsilikimu (103:109), tačiau Kyle’o Lowry dvitaškis ir Jimmy Butlerio baudos metimas neleido svečiams surengti įspūdingo sugrįžimo.

„Heat“ komandą į priekį vedė J.Butleris. Puolėjas per 34 minutes surinko 24 taškus (7/15 dvit., 1/1 trit., 9/11 baud.), 4 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus.

„Heat“: Jimmy Butleris 24, Maxas Strusas 20, Kyle’as Lowry 17.

„Raptors“: Pascalis Siakamas ir Gary Trentas po 23, Preciousas Achiuwa 18.