D. Sabonis liko komandos draugo šešėlyje, o „Kings“ patyrė dar vieną pralaimėjimą

NBA lygoje Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (0/2) namuose 109:111 (26:29, 29:23, 25:34, 29:25) nusileido „Los Angeles Clippers“ (2/0) krepšininkams.

D. Sabonio ekipa patyrė antrąjį pralaimėjimą<br> USA TODAY Sports/Scanpix nuotr.

Oct 23, 2022, 8:19 AM

Likus žaisti pusė kėlinio svečiai turėjo net 12 taškų persvarą (103:91) ir atrodė, kad pergalė netrukus bus pasiekta.

Tačiau keli tikslūs „Kings“ tritaškiai ir prasidėjus lemiamai minutei kova vėl tapo įtempta, šeimininkai atsiliko tik 5 taškais, o De’Aaronui Foxui pataikius dvitaškį rezultatas tapo 106:109.

Likus rungtyniauti 22 sekundes Paulo George’o tritaškis skriejo pro šalį, tačiau kamuolį puolime atsikovojo Nicolas Batumas.

Po 10 sekundžių prie baudų linijos stojęs Normanas Powellas realizavo abu metimus. „Kings“ skubėjo gelbėtis, tačiau metimai buvo netikslūs ir tik atkovotų kamuolių dėka D.Foxas paskutinę rungtynių akimirką sugebėjo rezultatą sušvelninti.

D.Sabonis buvo netoli trigubo dublio, tačiau puolime lietuvis neblizgėjo. Aukštaūgis pelnė 11 taškų (4/9 dvit., 0/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ komandoje lyderio vaidmuo ir vėl priklausė D.Foxui. Gynėjas per 32 minutes pasižymėjo 36 taškais (12/18 dvit., 3/5 trit., 3/6 baud.), 5 atkovotais kamuoliais ir 4 rezultatyviais perdavimais.

„Clippers“ ekipą į priekį vedė P.George’as. Amerikietis per 38 minutes surinko 40 taškų (13/21 dvit., 3/10 trit., 5/5 baud.), 6 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus bei 4 klaidas.

„Kings“: De’Aaronas Foxas 36, Keeganas Murray 19, Kevinas Huerteris 18.

„Clippers“: Paulas George’as 40, Reggie Jacksonas 14, Luke’as Kennardas 11.