„Los Angeles Lakers“ vargai – D. Lillardo šou legendinį klubą palieka be pergalių Kitų rungtynių rezultatai

Karalius LeBronas Jamesas ir jo atstovaujama „Los Angeles Lakers“ (0/3) toliau niekaip neranda rakto į pergalę naujajame NBA sezone.

D.Lillardas Los Andžele surengė taškų šou.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-10-24 08:05

Šį kartą legendinis klubas namuose 104:106 (24:32, 24:23, 35:23, 21:28) krito prieš „Portland Trail Blazers“ (3/0) krepšininkus.

Svečių gretose tiesiog nesulaikomai žaidė Damianas Lillardas, kuris per 34 minutes įmetė 41 tašką ir atkovojo 5 kamuolius.

„Lakers“ klubo nuo pralaimėjimo neišgelbėjo ekipą temti bandęs L.Jamesas.

37-erių karalius per 37 minutes įmetė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus. Vis dėlto pratęsimą galėjęs išplėšti krepšininko dvitaškis svarbiausiu ketvirtojo kėlinio metu skriejo pro šalį.

„Los Angeles Lakers“: LeBronas Jamesas 31, Anthony Davisas 22, Lonnie Walkeris 15, Russellas Westbrookas 10.

„Portland Trail Blazers“: Damianas Lillardas 41, Jerami Grantas 16, Anfernee Simonsas 12, Joshas Hartas 9.