Galingo D. Sabonio dvigubo dviženklio neužteko: „Kings“ krito ir po čempionų kojomis

Naujajame NBA sezone be pergalių toliau lieka Domanto Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ (0/3) ekipa. Šį kartą lietuvio komanda varžovų aikštėje 125:130 (36:39, 35:50, 23:24, 31:17) turėjo pripažinti čempionės titulą ginančios „Golden State Warriors“ (2/1) ekipos pranašumą.

D.Sabonis pasižymėjo naudingu žaidimu.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 24, 2022, 6:46 AM, atnaujinta Oct 24, 2022, 8:40 AM

Nepaisant patirto pralaimėjimo D.Sabonis dvikovoje pasižymėjo surinkdamas dvigubą dviženklį.

26-erių lietuvis per 22 minutes įmetė 19 taškų (6/9 dvit., 0/1 trit., 7/8 baud.), atkovojo 14 kamuolių ir surinko 4 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė puolimo šou surengęs Stephenas Curry, kuris per 31 minutę pasižymėjo įmesdamas 31 tašką ir atkovodamas 5 kamuolius.

Su rimtomis problemomis svečiai susidūrė dar pirmoje rungtynių pusėje, kurios metu jie praleido net 86 taškus.

Po pertraukos „Kings“ pavyko reabilituoti savo žaidimą ir D.Sabonis kartu su komandos draugais priartėjo prie varžovų. Vis dėlto svarbiausiu metu nesubyrėjusi „Warriors“ paliko Sakramento klubą be pergalių.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 33, Andrew Wigginsas ir Jordanas Poole'as po 24, Jamesas Wisemanas 14.

„Sacramento Kings“: De'Aaronas Foxas 26, Domantas Sabonis 19, Malikas Monkas ir Keeganas Murray po 16.