D. Motiejūnas ir „Monaco“ išrašė pirmąjį pralaimėjimą „Olympiakos“

Donatas Motiejūnas ir jo atstovaujama „Monaco“ (4/1) ekipa padarė tai, ko Eurolygoje nebuvo pavykę padaryti niekam. Monako klubas išrašė pirmąją nesėkmę Pirėjo „Olympiakos“ (4/1) krepšininkams.

D. Motiejūnas.<br>asmonaco.basketball nuotr.

Oct 27, 2022, 7:50 PM, atnaujinta Oct 27, 2022, 9:38 PM

Saša Obradovičiaus auklėtiniai išvykoje pranoko varžovus 81:74 (17:16, 16:21, 23:14, 25:23).

Akistata prasidėjo permainingu abiejų komandų žaidimu. Pirmojo ketvirčio metu nei vienam iš klubų nepavyko įgyti apčiuopiamo pranašumo – po pirmųjų dešimties minučių „Monaco“ buvo priekyje 17:16.

Antrajame kėlinyje įsisiautėjo audringai savų sirgalių palaikoma „Olympiakos“ – Shaquielle'as McKissicas ketvirčio metu įmetė net 10 taškų, o į ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai išėjo ilsėtis pirmaudami 37:33.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas ėmė keistis – „Monaco“ pasinaudojo pasipylusiomis aikštės šeimininkų klaidomis ir po trijų kėlinių pirmavo – 56:51.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje Mike'o Jameso užkurta „Monaco“ pirmą kartą rungtynių metu įgijo dviženklį pranašumą ir nebeatidavė pirmaujančios komandos vaidmens iki pat akistatos pabaigos.

Pergalingai pasibaigusioje dvikovoje D.Motiejūnas per 16 minučių įmetė 6 taškus (3/4 dvit., 0/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 6 naudingumo balus.

„Monaco“: Elie Okobo 23, Mike‘as Jamesas 20, Jordanas Loydas 10.

„Olympiakos“: Shaquielle‘as McKissicas 15, Aleksandras Vezenkovas 13, Thomasas Walkupas 10.