NBA lygoje – išvarytas S. Nashas ir įspūdinga G. Antetokounmpo bei K. Duranto akistata

Ketvirtadienio naktį NBA lygoje susitiko vieni geriausių lygos krepšininkų – Kevinas Durantas ir Giannis Antetonounmpo. Pergalę po atkaklios kovos iškovojo graiko vedama „Milwaukee Bucks“ (3/0) komanda, kuri namuose 110:99 (25:20, 18:35, 35:21, 32:23) pranoko „Brooklyn Nets“ (1/3) ekipą.

K. Durantas ir G. Antetokounmpo.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 27, 2022, 7:43 AM, atnaujinta Oct 27, 2022, 7:57 AM

NBA žvaigždių akistatoje geriau atrodė G.Antetokounmpo, kuris mače pelnė 43 taškus, atkovojo 14 kamuoliu ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Pralaimėtojams K.Durantas surinko 33 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Permainingose rungtynėse „Nets“ po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų persvarą (55:43), tačiau po ilgosios pertraukos ėmė strigti ir švaistyti turėtą pranašumą.

Galingai antrą mačo dalį sužaidę „Bucks“ krepšininkai išliko nepralaimėję ir iškovojo trečią sezono pergalę.

Šiame mače iš aikštės buvo išvarytas „Nets“ treneris Steve'as Nashas. Už karšta diskusijas su arbitrais jis gavo dvi technines nuobaudas.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 43, Bobby Portisas 20, Jrue Holiday 15, George'as Hillas 8.

„Nets“: Kevinas Durantas 33, Kyrie Irvingas 27, Royce'as O'Neale'as 12, Edmondas Sumneris 9.

Kiti rezultatai:

„Cleveland Cavaliers“ – „Orlando Magic“ 103:92 (30:24, 24:26, 19:19, 30:23);

„Detroit Pistons“ – „Atlanta Hawks“ 113:118 (32:36, 29:26. 28:27, 24:29);

„New York Knicks“ – „Charlotte Hornets“ 134:131 (32:30, 37:32, 29:28, 24:32, 12:9);

„Toronto Raptors“ – „Philadelphia 76ers“ 119:109 (35:27, 28:26, 26:26, 30:30);

„Chicago Bulls“ – „Indiana Pacers“ 124:109 (38:27, 38:30, 27:36, 21:16);

„Minnesota Timberwolves“ – „San Antonio Spurs“ 134:122 (39:28, 29:25, 34:41, 32:28);

„Utah Jazz“ – „Houston Rockets“ 109:101 (22:21, 39:28, 28:26, 20:26);

„Denver Nuggets“ – „Los Angeles Lakers“ 110:99 (26:22, 28:32, 32:17, 24:28);

„Portland Trail Blazers“ – „Miami Heat“ 98:119 (31:28, 25:33, 25:33, 17:25).