Varžovų lyderio nesulaikęs „Žalgiris“ nusvilo Belgrado pragare

Kauno „Žalgirio“ (2/3) krepšininkams nepavyko pratęsti savo pergalių serijos Eurolygoje. Ketvirtadienį Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje krito po Serbijos krepšinio milžino Belgrado „Partizan“ (2/3) kojomis.

I.Brazdeikis.<br>Kauno ekipos tviterio nuotr.
L.Lekavičius.<br>Kauno ekipos tviterio nuotr.
Kauniečiai krito Belgrade.<br>G.Bitvinsko nuotr.
Daugiau nuotraukų (7)

Oct 27, 2022, 8:31 PM, atnaujinta Oct 28, 2022, 12:40 AM

Kauniečiai pralaimėjo dvikovą 76:87 76:87 (22:20, 14:24, 21:16, 19:27).

Audringai daugiau nei 18 tūkst. sirgalių palaikomas „Partizan“ akistatos pradžioje smogė kauniečiams ir įgijo ankstyvą pranašumą. Dažnai klydusių svečių žaidimą pagyvino sėkmingai nuo suolo pakilęs Lukas Lekavičius, kuris pirmojo kėlinio metu įmetė 8 taškus ir išvedė žalgiriečius į priekį – 22:20.

Antrasis ketvirtis „Žalgiriui“ buvo kur kas nesėkmingesnis – anksti surinktos komandinės pražangos bei nesulaikomai žaidęs Kevinas Punteris tapo svečių košmaru.

„Partizan“ žaidėjas per pirmąją rungtynių pusę buvo įmetęs net 15 taškų, o Željko Obradovičiaus auklėtiniai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 44:36.

Po pertraukos krepšinio dievai jau šyptelėjo žalgiriečiams – anksti ketvirtąją asmeninę pražangą užsidirbo varžovų lyderis K.Punteris, o agresyviu žaidimu K.Maksvyčio kariaunai pavyko priartėti prie priešininkų.

Keenanas Evansas tolimu metimu išlygino rezultatą, tačiau ketvirčio pabaigoje ant parketo grįžę aikštės šeimininkų lyderiai patempė juos į priekį. Po trijų kėlinių „Partizan“ pirmavo 60:57.

Ketvirtojo kėlinio metu komandos įsivėlė į lėtesnį ir klampesnį krepšinį, kuris buvo lydimas kontaktiniu žaidimu. Emocingame mūšyje technine pražanga buvo nubaustas ir kauniečių ekipos strategas K.Maksvytis.

Vis dėlto svarbiausiu momentu savų sirgalių užkurtas „Partizan“ pabaigoje žaidė sėkmingiau, o juos į priekį vedė vėl savąjį koncertą tęsęs K.Punteris ir Dante Exumas.

„Partizan“: Kevinas Punteris 26, Dante Exumas 11, Zachas LeDay‘us 10.

„Žalgiris“: Keenanas Evansas 16, Rolandas Šmitas 11, Ignas Brazdeikis 10.