D. Sabonis su „Kings“ klubu ir toliau lieka be pergalių

NBA čempionate ir toliau be pergalių žengia Domanto Sabonio atstovaujamas „Sacramento Kings“ (0/4). Kalifornijos klubas namuose 110:125 (28:32, 28:31, 27:31, 27:31) nusileido „Memphies Grizzlies“ (4/1) krepšininkams.

D. Sabonis (dešinėje) buvo šalia trigubo dviženklio.<br> AFP/Scanpix nuotr.

Oct 28, 2022, 7:34 AM

Ketvirtojo kėlinio pradžioje šeimininkai sugebėjo pelnyti 10 taškų paeiliui ir sumažinus atsilikimą iki 6 taškų (93:99) atrodė, kad įtempta kova grįžo.

Tačiau „Grizzlies“ treneris Tayloras Jenkinsas paprašė pertraukėlės, kuri išsprendė visas svečių bėdas. Memfio klubas pradėjo vėl sparčiai atitrūkinėti nuo varžovų ir likus rungtyniauti 6 minutes komandas jau skyrė 15 taškų – 101:116.

Per likusį laiką „Kings“ krepšininkai nesugebėjo surengti net sėkmingos atkarpos ir „Grizzlies“ užtikrintai šventė pergalę.

D.Sabonis ant parketo praleido 30 minučių, per kurias surinko 11 taškų (4/5 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud.), 10 atkovotų kamuolių, 9 rezultatyvius perdavimus ir 4 klaidas.

Nugalėtojus į priekį vedė Desmondas Bane’as. Gynėjas per 33 minutes surinko 31 tašką (5/10 dvit., 6/8 trit., 3/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“ pralaimėjo visas 4 rungtynes ir vakarų konferencijoje užima 14-ąją vietą. „Grizzlies“ su 4 pergalėmis ir 1 pralaimėjimu rikiuojasi 3-oje vietoje.

„Kings“: Desmondas Bane’as 31, Ja Morantas 22, Brandonas Clarke’as 16.

„Grizzlies“: De’Aaronas Foxas 27, Harrisonas Barnesas 20, Keeganas Murray 18.