Čempionus pranokusi „Fenerbahce“ Eurolygoje neturi sau lygių

Penkios iš penkių – Stambulo „Fenerbahce“ (5/0) toliau Eurolygoje žygiuoja be pralaimėjimų. Penktadienį Dimitrio Itoudžio treniruojama ekipa išvykoje laimėjo Stambulo miesto derbį.

S.Wilbekinas.<br>Imago/Scanpix nuotr.
V.Micičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Oct 28, 2022, 8:21 PM, atnaujinta Oct 28, 2022, 11:34 PM

„Fenerbahce“ svečių aikštėje 88:79 (26:27, 23:17, 22:18, 17:17) pranoko turnyro čempionės titulą ginančią „Anadolu Efes“ (2/3) ekipą.

Pirmoje rungtynių pusėje vyko permaininga kova, o D.Itoudžio kariauna žaidimo vadžias į savo rankas perėmė po ilgosios pertraukos.

Į priekį trečiajame kėlinyje šovusi „Fenerbahce“ ketvirtojo ketvirčio metu įgijo dviženklį pranašumą.

Mačo pabaigoje „Anadolu Efes“ kaip įmanydama bandė mažinti turimą deficitą – prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei komandas skyrė 6 taškai (77:83), tačiau iniciatyvos imtis norėjęs Vasilije Micičius buvo pavaišintas bloku, o Scottie Wilbekinas svečius pavaišino tolimu metimu.

Pergalę derbyje nuskynusi „Fenerbahce“ liko vienintele nepralaimėjusia Eurolygos komanda.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 19, Amathas M'Baye 14, Elijah Bryantas 12, Willas Clyburnas 8.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 25, Marko Guduričius 19, Jonathanas Motley 11.