Po emocingo Vilniaus derbio R. Kurtinaitis dairysis pastiprinimo po krepšiu, o G. Žibėnas tiki turimais žaidėjais

LKL čempionate šeštadienį Alytuje įvykusi dviejų sostinės komandų akistata Alytuje nepaliko abejingų. Nors po dviejų kėlinių šeimininkė „Wolves“ komanda atsiliko 20 taškų, paskutiniu metimu galėjo išplėšti pratęsimą, tačiau 89:91 pralaimėjo „Rytui“, kuris žaidė slegiamas penkių nesėkmių naštos.

G.Žibėnas su „Rytu“ šventė pergalę Alytuje.<br>LKL nuotr.
„Wolves“ komanda 89:91 pralaimėjo „Rytui“.<br>LKL nuotr.
„Wolves“ komanda 89:91 pralaimėjo „Rytui“.
Daugiau nuotraukų (12)

2022-10-29 23:05, atnaujinta 2022-10-29 23:11

„Wolves“ treneris Rimas Kurtinaitis tikino, kad dėl pralaimėjimo priekaištų auklėtiniams neturi, tačiau norėtų daugiau jėgos po krepšiu.

„Jie žaidė neblogai, dominavo pirmoje pusėje. Mes irgi turėjome gerų šansų laimėti, bet jais nepasinaudojome. Jei padidintume baudų taiklumo procentus, apie pergales galvoti būtų lengviau.

Mums trūksta fiziškumo, bet ne tiek, kaip atrodė šįkart. Jei mes lygiai kovotume dėl kamuolių, laimėtume. Šiandien tai pralaimėjome ženkliai, bet vis tiek buvome arti pergalės. Fiziškumas ir kova dėl atšokusių kamuolių yra mūsų didžiausi rezervai.

Vyrams galiu tik padėkoti už charakterį, kad nesulūžome ir kovėmės iki pabaigos. O niuansus pataisysime. Žinome, kur reikia dirbti“, – pabrėžė R.Kurtinaitis.

„Wolves“ treneris tikino, kad ieško pastiprinimo: „Kube yra prezidentas ir vadybininkas, kurie tvarko šį reikalą. Tikimės, kad pasistiprinsime, nes akivaizdžiai trūksta fizinės jėgos po krepšiu. Pasistiprinus būtų geriau.“

Tuo metu „Ryto“ treneris Giedrius Žibėnas teigė, kad pastiprinimo šiuo metu neieško ir tikisi pergalių su esamais žaidėjais.

„Pirmoje pusėje fiziškai žaidėme taip, kaip privalome žaisti kiekvienose rungtynėse. Tačiau po pertraukos buvome naivūs, nebuvo pražangų ten, kur turėjome prasižengti. Leidome jiems pajusti šviežio oro gūsį ir jie grįžo į kovą“, – teigė treneris. – Paskutiniame kėlinyje nesustabdėme Ahmado Cavero, kuris viską sumetė.“

„Ryto“ strategas tikino, kad naujokai komandoje neplanuojami: „Mes esame išreiškę pasitikėjimą dabartiniais žaidėjais. Mes šią sudėtį subūrėme kartu, todėl nesinori tokioje sezono stadijoje daryti keitimų. Mes akcentuojame tęstinumą.“

G.Žibėnas teigė, kad labiau nei apie LKL rungtynes kitą sekmadienį su Kauno „Žalgiriu“ galvoja apie situaciją FIBA Čempionų lygoje, kur vilniečiai patyrė du pralaimėjimus.

„Mūsų akcentas dabar yra rungtynės antradienį su „Peristeri“ klubu“, – sakė G.Žibėnas.