D. Saboniui pirmoji NBA sezono pergalė buvo su karčiu prieskoniu: paskutines minutes stebėjo nuo suolo

Domantas Sabonis naktį iš šeštadienio į sekmadienį su „Sacramento Kings“ šventė pirmąją pergalę šį sezoną NBA, kai namie įveikė „Miami Heat“ ekipą 119:113, tačiau lietuvis tik stebėjo paskutines minutes.

Domantas Sabonis.<br>AP/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2022, 8:21 AM, atnaujinta Oct 30, 2022, 8:23 AM

Gavęs ginčytiną šeštąją pražangą, jis buvo priverstas sėsti ant suolo.

Po rungtynių lietuvis tiesiog džiaugėsi, kad komandai pavyko ištempti rungtynes, kuriose ji turėjo 22 taškų persvarą po dviejų kėlinių (71:49), tačiau ketvirtajame jau vijosi svečius.

„Sunku, – sakė D.Sabonis „NBC Sports California“ laidai „Kings Postgame Live“ po rungtynių. – Ypač šioje arenoje su šiais gerbėjais.

Pirma pergalė, norėjau būti ten. Tam ir dirbame visą vasarą gerindami savo žaidimu, kad būtume čia tokiomis akimirkomis.

Bet aš tiesiog džiaugiuosi, kad laimėjome, tai yra geriausia rungtynių dalis.“

26 metų 211 cm ūgio krepšininkas savo šeštąją pražangą gavo paskutinio ketvirčio pabaigoje po abejotino švilpuko.

Majamio žaidėjas Bamas Adebayo veržėsi prie krepšinio ir atrodė, kad D.Sabonis tiesiog gerai ginasi.

Metimas neįkrito, D. Sabonis kovojo su Kyle'u Lowry dėl atšokusio kamuolio ir sugebėjo sugriebti jį.

Tačiau pavėluotas švilpukas jam skyrė šeštąją ir paskutinę pražangą, tad teko palikti aikštę.

D.Sabonis buvo ne tik suprantamai nusivylęs, bet atrodė tikrai sutrikęs.

Verta paminėti, kad ir kitos dvi anksčiau gautos pražangos buvo diskutuotininos, todėl jam beliko džiaugtis, kad „Kings“ laimėjo.

„Jausmas yra puikus, – sakė D.Sabonis. – Majamio komanda yra puiki varžovė Rytuose ir visoje NBA, bet mes juos gerai paspaudėme.

Tačiau po dviejų kėlinių žinojome, kad jie atsigaus. Buvome nusiteikę kovoti ir pergalingai baigėme rungtynes. Nieko daugiau negalima norėti.“

D.Sabonis per 23 minutes metė 18 taškų (8/9 dvitaškių), atkovojo 7 kamuolius ir atliko tris rezultatyvius perdavimus.

Šį sezoną D.Sabonis šiek tiek prasčiau atakuoja, bet šiame mače jis parodė, kodėl praėjusį sezoną Sakramentas norėjo jį gauti po mainų su „Indiana Pacers“.

„Vaikinai mane tiesiog rasdavo, o aš bandžiau užbaigti atakas, – sakė D.Sabonis. – Bandžiau surasti tinkamas vietas atakuoti. Jaučiu, kad visi yra agresyvesni.

Aš tiesiog rasdavau savo vietą ir stengiausi būti pasiekiamas.

Aš atlieku savo darbą kiekvienose rungtynėse, o kai komandos draugai mane suranda, stengiuosi baigti atakas.

Tiesiog toliau tikėsiu tuo ką darau ir darysiu viską, ko nori treneris. Jis stengiasi visus sustatyti į tinkamas pozicijas užbaigiant atakas.“

D.Sabonis ir „Kings“ gali tikėtis, kad pirmoji pergalė suteiks pagreitį, kuris persikels į pirmadienio vakaro akistatą Šarlotėje su „Hornets“.