Jonas Valančiūnas su „Pelicans“ siautėjo Los Andžele – po pertraukos nubloškė „Clippers“ ekipą

NBA čempionate sekmadienio rungtynėse Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ ekipa (4/2) svečiuose 112:91 (18:25, 34:27, 26:15, 34:24) įveikė „Los Angeles Clippers“ (2/4) krepšininkus.

Jonas Valančiūnas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

2022-10-30 23:35, atnaujinta 2022-10-30 23:46

„Pelicans“ pralaimėjo pirmąjį kėlinį, bet išlygino žaidimą antrajame (52:52), o po pertraukos nušlavė šeimininkų ekipą.

Antrąją pusę svečiai laimėjo net 60:39.

30-metis J.Valančiūnas per 24 min. pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, padarė 3 klaidas ir 2 kartus prasižengė.

„Pelicans“ su 4 pergalėmis ir 2 pralaimėjimais Vakarų konferencijoje dalijosi 3–8 vietomis.

Visi starto penketo žaidėjai „Pelicans“ gretose pelnė dviženklį taškų skaičių, o rezultatyviausias buvo C.J.McCollumas, pelnęs 22 taškus.

Po traumos sugrįžęs Zionas Williamsonas, kuris surinko 21 tašką ir atkovojo 12 kamuolių.

„Clippers“ ekipai Normanas Powellas pelnė 18 taškų.