Pagaliau: Domantas Sabonis su „Kings“ atidarė pergalių sąskaitą penktuoju bandymu

NBA čempionate naktį iš šeštadienio į sekmadienį Domantas Sabonio atstovaujama „Sacramento Kings“ komanda (1/ 4) džiaugėsi pirmąja pergale, kai namuose 119:113 (32:23, 39:26, 19:33, 29:31) nugalėjo „Miami Heat“ (2/5) krepšininkus.

Domantas Sabonis.<br> AP/Scanpix nuotr.

Oct 30, 2022, 6:52 AM, atnaujinta Oct 30, 2022, 7:42 AM

„Kings“ šventė pergalę po keturių iš eilės pralaimėjimų ir paliko blogiausios NBA komandos titulą LeBrono Jameso „Los Angeles Lakers“ (0/5).

Tai pirmoji trenerio Mike'o Browno pergalė vadovaujant „Kings“ komandai.

26 metų D.Sabonis pradėjo rungtynes starto penkete ir per 23 min. pelnė 18 taškų (8/9 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, padarė 2 klaidas, blokavo 1 metimą ir nebaigė rungtynių dėl 6 pražangų.

Po dviejų kėlinių „Kings“ pirmavo įtikinamai 71:49, tačiau po pertraukos viskas apsivertė.

Po trijų kėlinių komandas skyrė 8 taškais (90:82), o ketvirtajame jau priekyje buvo svečiai (101:103). Vis dėlto pabaigoje „Kings“ rado jėgų laimėti rungtynes.

Kevinas Huerteris pelnė 27 taškus ir pataikė septynis tritaškius, daugiausia prisidėjęs prieš Sakramento pergalės.

„Kings“ naujokas Keeganas Murray pelnė 22 taškus.

De'Aaronas Foxas surinko 17 taškų ir atkovojo 13 kamuolių (karjeros rekordas).

Harrisonas Barnesas pelnė 11 taškų.

Visi penki Sakramento starto penketo žaidėjai pelnė dviženklį taškų skaičių.

„Niekas nežino, kaip sunkiai tie vaikinai dirba, – sakė M.Brownas. – Kiekvieną dieną stebėdamas, kaip šie vaikinai dirba, ir matydamas jų bendravimą jauti, kad mes tikrai laimėsime.“

Trečiajame kėlinyje Domantas Sabonis surinko dvi ankstyvas pražangas ir sėdėjo su penkiomis pražangomis iki ketvirtojo kėlinio pradžios.

Jis prasižengė šeštą kartą likus iki pabaigos 5 mmin. 52 sek.

„Heat“ komandos lyderis buvo Tyleris Herro, pelnęs 34 taškus ir pataikęs penkis tritaškius. Bamas Adebayo pridėjo 23 taškus, o Kyle'as Lowry – 15.

Jimmy Butleris pelnė 13 taškų, jam tai buvo prasčiausias šio sezono rezultatas.

„Kings“: Kevinas Huerteris 27 (7/8 tritaškių, 7 rez. perd.), Keeganas Murray 22, Domantas Sabonis 18 (8/9 dvitaškių, 7 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 17 (6/15 dvitaškių, 13 atk. kam., 5 rez. perd.), Harrisonas Barnesas 11 (6 rez. perd.), Trey Lylesas 10.

„Heat“: Tyleris Herro 34 (8/14 dvitaškių, 5/8 tritaškių), Bamas Adebayo 23 (9/16 dvitaškių, 6 atk. kam.), Kyle'as Lowry 15 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jimmy Butleris 13.