Skausmingas antausis – NBA čempionai su S. Curry priešakyje krito nuo autsaiderių

Jalenas Suggsas per paskutines dvi minutes mačo minutes pelnė devynis taškus iš savo 26 įmestų, o „Orlando Magic“ panaikino 16 taškų deficitą bei penktadienio akistatoje įgėlė skausmingai „Golden State Warriors“ klubui – nugalėjo NBA čempionus 130:129 (30:30, 23:35, 43:33, 34:31). Tai jau buvo ketvirtasis iš eilės „Warriors“ pralaimėjimas.

Stephenas Curry.<br>AP/Scanpix nuotr.
S.Curry.<br>AFP/Scanpix nuotr.

2022-11-04 07:15

„Warriors“ gretose Stephenas Curry pelnė 39 taškus ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Klay'us Thompsonas pridėjo 27 taškus, bet po to, kai „Magic“ sugebėjo į gniaužtus paimti S.Curry, jis nepataikė nė vieno metimo iš žaidimo.

„Warriors“ išvykose žaidžia tragiškai – nelaimėjo nė vienos iš penkių dvikovų, o po 9 mačų teturi 3 laimėjimus. Tad čempionų strategas Steve'as Kerras pareiškė, kad atėjo laikas kai kuriems pokyčiams ekipoje.

„Dabar jau sužaidėme devynerias rungtynes, todėl galime rimčiau pažvelgti į tuos derinius, kuriuos naudojame. Atėjo laikas išbandyti kažką kito, – tikino S.Kerras. – Visi turės galimybę sužaisti. Turėsime rasti tokius derinius, kurie veikia ir kurie duoda rezultatą – pergalę.“

Draymondas Greenas, kuris prasižengė likus žaisti 31,5 sekundės, teigė, kad problemos kilo gynyboje.

„Mūsų gynyba ne tokia, kuri būtų tokio lygio, kuri garantuotų pergalę“, – apmaudą liejo po nesėkmės D.Greenas.

„Magic“ naujokas Paolo Banchero pelnė 22 taškus ir atsikovojo 8 kamuolius bei pataikė 53,8 procentus savo metimų. Jo pagalba autsaideris Orlandas iškovojo vos antrąją pergalę čempionate.

Trenerį S.Kerrą labiausiai nervino ne jaunojo varžovo pasirodymas, o mačo baudų metimai: „Magic“ metė 46 metimus, o jo žaidėjai – vos 15.

„Tiesiog labai sunku laimėti NBA rungtynes, ​​kai varžovas meta 46 baudos metimus, – sakė jis. – Net kai mes turėjome 16 taškų persvarą, tai neatrodė teisinga, nes mes barstėme tą pranašumą prasižengdami į kairę ir dešinę. Galima buvo tai jausti. Mes suteikėme šansą ir varžovas padarė viską, kad sužaistų geriausiai“.

„Magic“ antroje mačo dalyje pelnė 77 taškus.

„Warriors“ pirmavo 73:57 po kelių K.Thompsono tritaškių trečiojo kėlinio viduryje. Tačiau namie žaidęs Orlandas padarė viską, kad trečiame kėlinyje skirtumas sumažėtų iki 98:96.

Likus kovoti ketvirtame kėlinyje 7 min. „Magic“ pabėgo 113:104, tačiau S.Curry dar pelnė septynis taškus iš eilės, kad sugrąžintų „Warriors“ į kovą.

Likus minutei iki mačo pabaigos rezultatas vis dar buvo lygus – 126:126. Tada iniciatyvos ėmėsi J.Sugssas ir 31 sekundei iki finalinės sirenos komandas skyrė 4 taškai – 130:126.

Vos 3 pergales per 9 mačus iškovoję NBA čempionai rikiuojasi vos 12-oje Vakarų konferencijos vietoje.

Tuo tarpu pergalę nusiskynęs „Magic“ su „Detroit Pistons“ dalinasi 14–15 vietomis Rytų konferencijoje.

„Magic“: Jalenas Suggsas 26 (7/11 dvit., 2/6 trit., 6/11 baud., 9 rez. perd., 4 per. kam.), Paolo Banchero 22 (8/13 dvit., 6/9 baud., 8 atk. kam., 5 kld.), Franzas Wagneris 19 (6/11 dvit., 4 kld.), Chuma Okeke 16 (3/5 trit., 5/6 baud., 9 atk. kam.), R.J. Hamptonas 15 (3/5 trit.), Wendellas Carteris 14 (2/4 trit., 9 atk. kam.), Kevonas Harrisas 12 (2/3 trit., 5 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 39 (5/7 dvit., 8/15 trit., 5/5 baud., 9 rez. perd., 5 kld.), Klay Thompsonas 27 (3/9 dvit., 7/15 trit.), Kevonas Looney 17 (8/11 dvit., 7 atk. kam.), Andrew Wigginsas 15 (4/7 dvit., 2/5 trit., 2 blok.), Jordanas Poole'as 11 (3/7 dvit., 1/5 trit., 4 kld.), Draymondas Greenas 8 (4/5 dvit., 5 atk. kam., 7 rez. perd.), JaMychalas Greenas 7 (6 atk. kam.).