Įspūdingai po krepšiais kovojęs j. Valančiūnas vis dėlto turėjo kapituliuoti – po pratęsimo pergalę šventė „Hawks“

Galingai po krepšiais kovojusio Jono Valančiūno pastangų neužteko. Dejounte'as Murray'us pelnė 22 taškus, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių, Trae Youngas pridėjo 34 taškus, o „Atlanta Hawks“ šeštadienio vakarą po pratęsimo palaužė „New Orleans Pelicans“ ekipą 124:121 (29:28, 31:24, 28:33, 21:24, 15:12).

Jonas Valančiūnas.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 6, 2022, 7:56 AM, atnaujinta Nov 6, 2022, 8:41 AM

Atlantos ekipai Clintas Capela pridėjo 21 tašką ir 19 atkovotų kamuolių ir po antrosios iš eilės pergalės „Hawks“ dabar turi 6 laimėjimus ir 3 nesėkmes.

„Tiesiog stengiuosi į kiekvieną mačą ateiti su ta pačia nuostata, – sakė vieną geriausių sezono mačų sužaidęs C.Capela. – Kovokite, kraukite kamuolį iš viršaus, ginkitės ir pergalė būtinai ateis. Taip įvyko ir šįkart“.

„Pelicans“ savo sąskaitoje turi penkis laimėjimus ir keturis pralaimėjimus.

Svečiams CJ McCollum pelnė 29 taškus, Zionas Williamsonas susirinko taip pat 29 taškus – tai jo asmeninis šio sezono rekordas, o Jonas Valančiūnas pasiekė dvigubą dviženklį – 13 taškų ir atkovojo 17 kamuolių.

T.Youngas, užsidėjęs apsauginius akinius, kad apsaugotų prieš tris mačus Niujorke sužeistą savo kairę akį nuo sumušimo, padarė viską, kad likus kovoti pratęsime 2 min. 11 sek. jo komanda pirmautų 117:111. Tai buvo svarbus lūžis, po kurio „Pelicans“ neatsigavo.

Tačiau prieš tai paskutinėmis ketvirto kėlinio sekundėmis po Z.Williamsono taškų svečiai „Pelicans“ pirmavo 109:107. Vis dėlto, likus grumtis 4 sek. rezultatą išlygino D. Murray'us. Brandonas Ingramas per likusį laiką sugebėjo įmesti kamuolį į krepšį, tačiau teisėjai nutarė, kad tai padaryta jau po laiko.

„Mūsų mąstymas nesikeičia – siekiame kovoti tik dėl pergalių, – sakė po pralaimėjimo Z.Williamsonas. – Taigi, jei pažvelgsite į tai, kaip mes kovojome šiose rungtynėse, pamatysite, kad visi sprendimai buvo labai geri. Pritrūko tik šiek tiek atkaklumo“.

„Hawks“: Trae Youngas 34 (7/17 dvit., 2/9 trit., 14/15 baud., 10 rez. perd., 5 kld.), Dejounte Murray 22 (8/15 dvit., 1/8 trit., 10 atk. kam., 11 rez. perd., 3 per. kam., 26 naud.), Clintas Capela 21 (10/15 dvit., 19 atk. kam., 4 blok., 36 naud.), De'Andre Hunteris 15 (4/7 dvit., 2/6 trit., 6 atk. kam.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas (11/19 dvit., 7/10 baud., 8 atk. kam., 4 rez. perd., 7 kld.) ir C.J. McCollumas (8/14 dvit., 4/9 trit., 10 atk. kam.) po 29, Herbertas Jonesas 19 (7/11 dvit., 5/9 baud., 9 atk. kam., 3 per. kam.), Brandonas Ingramas 16 (5/19 dvit., 2/4 trit., 5 atk. kam., 7 rez. perd., 2 blok.), Jonas Valančiūnas 13 (5/12 dvit., 17 atk. kam.).