Neįtikėtina „Kings“ pergalė – D. Sabonio pastangos sumažinti 20 taškų atsilikimą ir lemiamas šūvis iš aikštės vidurio per pratęsimą

Domantas Sabonis šeštadienį darė viską, kad jo komanda „Sacramento Kings“ (3/5) laimėtų – surinko 25 taškus, po krepšiais atsikovojo 11 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, o pergalę pratęsime prieš „Orlando Magic“ krepšininkus lėmė įspūdingas De'Aarono Foxo metimas nuo vidurio aikštės. Sakramento klubas išvykoje po 52 minučių mūšio 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29, 20:17) palaužė vieną iš autsaiderių „Magic“ (2/8).

Domantas Sabonis su „Kings“ džiaugiasi pergale.<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

2022-11-06 08:23, atnaujinta 2022-11-06 08:32

Per pirmuosius du kėlinius „Magic“ valdė situaciją ir ilsėtis išėjo pirmaudama 65:47. Dar trečiojo kėlinio pradžioje skirtumas buvo pašokęs iki 67:47, tačiau jau tuomet „Kings“ ėmėsi darbų ir per likusį laiką spurtavo 36:10.

Paskutinio kėlinio lemiamomis sekundėmis D.Foxas išlygino rezultatą po D.Sabonio perdavimo 106:106.

Per pratęsimą jau priekyje buvo „Kings“ 119:113, bet likus kovoti 6 sek. Chuma Okeke dėjimu išlygino rezultatą.

Tuomet mače šėlęs D.Foxas iniciatyvą ir vėl pasiėmė į savo rankas: kamuolį nusivarė į aikštės vidurį ir iššovė – kamuolys su sirena skrodė tinklelį ir „Kings“ krepšininkai pradėjo švęsti sėkmę.

D.Sabonis aikštėje praleido 38 minutes ir per jas surinko 25 taškus (10/13 dvit., 0/1 trit., 5/12 baud.), 11 atkovotų kamuolių, 6 rezultatyvius perdavimus, bloką, 2 klaidas ir 4 pražangas.

„Kings“ už ausų į pergalę tempęs D. Foxas per 40 minučių pelnė 37 taškus (12/17 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 4 kartus suklydo.

„Magic“: Paolo Banchero 33 (14/23 dvit., 5/5 baud., 16 atk. kam., 4 rez. perd., 39 naud.), Franzas Wagneris 31 (12/17 dvit., 1/5 trit., 6 rez. perd., 3 per. kam., 27 naud.), Bolas Bolas 23 (8/8 dvit., 2/3 trit., 7 atk. kam., 26 naud.), Wendellas Carteris Jr. 17 (5/5 dvit., 9 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 37 (12/17 dvit., 2/7 trit., 7/7 baud., 5 atk. kam., 4 kld., 29 naud.), Domantas Sabonis 25 (10/13 dvit., 5/12 baud., 11 atk. kam., 6 rez. perd., 27 naud.), Malikas Monkas (3/7 trit., 5 rez. perd.) ir Trey Lylesas (4/7 trit.) po 15.