Pasaulio čempionato atranka: vietą užsitikrino Vokietijos ir Latvijos rinktinės

Vokietijos krepšinio rinktinė pentkadienį namuose iškovojo pergalę atrankoje į pasaulio čempionatą prieš Suomijos rinktinę 94:80 (22:19, 22:17, 25:16, 25:28) ir užsitikrino vietą pagrindiniame čempionate.

Pasaulio čempionato atranka: vietą užsitikrino Vokietijos ir Latvijos rinktinės.<br> Imago/Scanpix nuotr.

Nov 11, 2022, 10:19 PM, atnaujinta Nov 11, 2022, 11:44 PM

Tai buvo 8-oji vokiečių pergalė K grupėje per 9 mačus.

Vokiečius į priekį vedė po 19 taškų pelnęs Davidas Krameris (3/7 trit.) ir Christianas Sengfelderis.

Vietą pasaulio čempionate užsitikrino ir Latvijos krepšininkai, kurie išvykoje I grupėje pranoko graikus – 80:60 (16:13, 20:15, 27:17, 17:15).

Latviai iškovojo jau 6 pergalę. Tai pirmas kartas, kai latviai pateko į pasaulio čempionatą.

Latvius į pergalę vedė Janis Strelniekas, kuris per 20 minučių pelnė 19 taškų (4/5 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir rinko 20 naudingumo balų.

Sėkmingą pasirodymą L grupėje iškovojo Ukraina, kuri išvykoje 96:77 (28:21, 31:14, 19:21, 18:21) laimėjo prieš Nyderlandus.

Ukraina lieka ketvirtoje vietoje, tačiau dar turi galimybę patekti į čempionatą.

Ukrainiečiams Ilja Sydorovas pelnė 25 taškus.