Neįtikėtinas S. Curry šou „Warriors“ ekipai nukalė dar vieną pergalę

NBA čempionės titulą ginanti „Golden State Warriors“ ekipa (5/7) šventė dramatišką pergalę namuose. Šį kartą Steve'o Kerro auklėtiniai 106:101 (25:25, 23:27, 26:25, 32:24) pranoko „Cleveland Cavaliers“ (8/4) klubą.

S.Curry pelnė paskutiniuosius 10 iš 11 komandos taškų.<br>AP/Scanpix nuotr.

Nov 12, 2022, 8:30 AM

Nugalėtojų gretose pirmuoju smuiku grojo Stephenas Curry.

Gynėjas per 34 minutes įmetė 40 taškų (9/12 dvit., 6/11 trit„ 4/6 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

S.Curry rankos užsiliepsnojo pačiu svarbiausiu rungtynių metu – krepšininkas pelnė paskutiniuosius 10 iš 11 „Warriors“ taškų ir atkaklioje mačo pabaigoje išplėšė pergalę aikštės šeimininkams.

Taškais svečių komandos gretose suspindėjo „Cavaliers“ žvaigždė Donovanas Mitchellas.

Jis per 37 minutes įmetė 29 taškus (7/10 dvit., 3/10 trit., 6/6 baud.), o prie jų pridėjo 10 atkovotų kamuolių ir atliko 9 rezultatyviu perdavimus.

„Golden State Warriors“: Stephenas Curry 40, Andrew Wigginsas 20, Jordanas Poole'as 18, Anthony Lambas 10.

„Cleveland Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 29, Evanas Mobley 20, Dariusas Garlandas 15.