Domantas Sabonis neprametė nė vieno iš 11 metimų, o „Kings“ išrašė rekordinį pralaimėjimą „Nets“

Įspūdingą pergalę NBA čempionate trečiadienį iškovojo „Sacramento Kings“ (7/6) klubas su Domantu Saboniu priešakyje. Mike'o Browno auklėtiniai namuose net 153:121 (36:30, 37:24, 42:28, 38:39) sutriuškino Kevino Duranto vedamą „Brooklyn Nets“ (6/9) ekipą.

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Nov 16, 2022, 7:45 AM, atnaujinta Nov 16, 2022, 8:06 AM

Domantas Sabonis šioje dvikovoje sužaidė kaip iš natų, pataikęs visus mestus 11 metimų – per 27 minutes pelnė 17 taškų, pataikęs 6 iš 6 dvitaškių ir 5 iš 5 baudų. Puolėjas atkovojo 7 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 3 kartus suklydo.

Abiems komandoms tai buvo rezultatyviausios sezono rungtynės. Kitą vertus, tai buvo daugiausia praleistų taškų per visą „Nets“ klubo istoriją, žaidžiant be pratęsimo.

„Kings“ per tris kėlinius pelnė 115 taškų. Tokį solidų rezultatą komanda pasiekė tik 11-ąjį kartą klubo istorijoje ir pirmąsyk nuo 2020 metų rugpjūčio.

Šeimininkai jau antrame kėlinyje spurtavo 16:0 ir pabėgo 56:40. Po dviejų kėlinių rezultatas buvo 73:54, o didžiausias atotrūkis siekė net 39 taškus.

„Kings“ tai buvo jau septintoji pergalė per pastarąsias devynias rungtynes ir ketvirtoji iš eilės. Ekipai net septyni krepšininkai pelnė po dviženklį taškų skaičių.

„Nets“: Kevinas Durantas 27 (8/14 dvit., 6 rez. perd.), Edmondas Sumneras 18, Camas Thomasas 12, Yuta Watanabe 11, Benas Simmonsas 11.

„Kings“: Terence Davisas 31 (7/10 trit.), Kevinas Huerteris 19 (5/7 trit.), Domantas Sabonis 17 , Harrisonas Barnesas 16, Malikas Monkas 15 (6 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 14 (9 rez. perd.), Trey Lylesas 12 (3/8 trit.).