„Real“ pasismagino Eurolygoje: sirgaliams padovanojo triuškinančią pergalę

Saldžia pergale savuosius sirgalius nudžiugino Madrido „Real“ (5/3) krepšininkai. Ketvirtadienį karališkasis klubas namuose 90:72 (26:20, 27:17, 17:15, 20:20) sutriuškino Berlyno ALBA (3/5) krepšininkus.

W.Tavaresas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 17, 2022, 11:34 PM, atnaujinta Nov 17, 2022, 11:37 PM

„Real“ visus reikalus prieš savo priešininkus sutvarkė dar iki ilgosios pertraukos – pirmoje mačo pusėje triuškinantį pranašumą įgijusi Madrido ekipa jį išlaikė iki finalinės mačo sirenos.

Nugalėtojus į priekį vedė geriausias sezono rungtynes sužaidęs prancūzas Vincent'as Poirier, kuris per 24 minutes įmetė 19 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir surinko 28 naudingumo balus.

„Real“: Vincent'as Poirier 19 Sergio Rodriguezas 13, Džananas Musa 10, Mario Hezonja 9.

ALBA: Gabriele‘is Procida 13, Yannis Wetzellis ir Johannesas Thiemannas po 10.

„Nauja diena“: prasideda „Eurovizija“ – kas laimės ir kur bus Lietuva?