Eurolygos vienvaldžiai lyderiai sutriuškino be M. Grigonio likusią „Panathinaikos“

Eurolygos lyderiai Stambulo „Fenerbahce“ (7/1) penktadienį vakare namuose 107:77 (22:25, 33:15, 23:15, 29:22) sutriuškino Atėnų „Panathinaikos“ (2/6) krepšininkus su Mariumi Grigoniu ir Artūru Gudaičiu.

M.Grigonis.<br>paobc.gr nuotr.
 J. Motley.<br> „Fenerbahce“ twitter nuotr.

2022-11-18 19:30, atnaujinta 2022-11-18 22:46

Pirmoje rungtynių pusėje geriau atrodė šeimininkai. Antrajame kėlinyje „Fenerbahce“ pademonstravo įspūdingą puolimą ir laimėję ketvirtį 33:15 į ilgąją pertrauką žengė pirmaudami 55:40.

Tiesa, tai nebuvo liūdniausia Atėnų klubą žinia po pirmosios rungtynių pusės. Aikštę dėl nugaros skausmų paliko M.Grigonis. Aiškesnė situacija dėl lietuvio paaiškės šeštadienį, po atliktų tyrimų.

Antroje rungtynių pusėje vaizdas aikštelėje nesikeitė. Stambulo krepšininkai puolime darė ką norėjo ir nesunkiai pelnė virš 100 taškų.Artūras Gudaitis per 15 minučių surinko 6 taškus (3/4 dvit.), 2 atkovotus kamuolius ir 11 naudingumo balų.

Marius Grigonis rungtyniavo kiek mažiau nei 5 minutes. Per jas lietuvis prametė abu tritaškius, taškų nepelnė, kartą suklydo ir surinko –4 naudingumo balus.

Nugalėtojus į priekį vedė Nigelis Hayesas-Davisas. Buvęs žalgirietis per 29 minutes surinko 16 taškų (4/5 dvit., 2/4 trit., 2/3 baud.), 2 atkovotus kamuolius, 7 išprovokuotas pražangas ir 21 naudingumo balą.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 19, Nigelis Hayesas-Davisas 16, Carsenas Edwardsas 14.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 20, Georgios Papagiannis 12, Nate’as Woltersas 11.

„Fenerbahce“ klubas savo sąskaitoje turi 7 pergales po 8 rungtynių ir užima pirmąją vietą.

„Panathinaikos“ su 2 pergalėmis rikiuojasi 18-oje vietoje.

Praėjusiame sezone abi tarpusavio dvikovas laimėjo Atėnų klubas. Namuose „Panathinaikos“ laimėjo 91:87, o išvykoje 62:59.

Gyvai: nusipelniusių Lietuvos medikų apdovanojimai 2024