19 taškų deficitą panaikinusi „Monaco“ apmaudžiai krito po „Fenerbahce“ kojomis

Donato Motiejūno atstovaujama „Monaco“ (6/3) ekipa apmaudžiai pralaimėjo Eurolygoje. Antradienį namuose lietuvio komanda savų žiūrovų akivaizdoje panaikino net 19 taškų deficitą tačiau krito prieš Stambulo „Fenerbahce“ (8/1) krepšininkus.

D.Motiejūnas.<br>G.Bitvinsko nuotr.

Nov 22, 2022, 7:54 PM, atnaujinta Nov 22, 2022, 10:17 PM

„Fenerbahce“ laimėjo dvikovą 96:93 (21:18, 24:20, 34:22, 17:33).

Rungtynes aktyviau pradėjusią „Monaco“ į priekį vedė D.Motiejūnas. Lietuvis sėkmingo žaidimo dėka vien per pirmąjį kėlinį įmetė 7 taškus ir surinko 10 naudingumo balų.

Antroje mačo pusėje Dimitrio Itoudžio auklėtiniams pavyko persverti rezultatą ir po pirmųjų dešimties minučių „Fenerbahce“ pirmavo 21:18.

Reikalus svečiai kontroliavo ir antrojo kėlinio metu – Turkijos krepšinio milžinas išliko pirmaujančios komandos vaidmenyje. Komandos išėjo ilsėtis Stambulo ekipai pirmaujant 45:38.

Po pertraukos svečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir atitrūko nuo priešininkų dviženkliu pranašumu.

„Monaco“ bandė vytis nurūkusius varžovus – prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei komandas skyrė vos taškas – 91:92.

Likus žaisti 16,7 sek. prie baudų metimų linijos stojo Nigelis Hayesas-Davisas, jis pataikė abu metimus. Kitoje aikštės pusėje užtikrintai abu baudų metimus įmetė ir Jordanas Loydas (93:94).

Stambulo ekipoje abi baudas pataikė Marko Guduričius, o paskutinysis Mike'o Jameso tolimas šūvis skriejo pro šalį.

Pralaimėjimu pasibaigusioje dvikovoje D.Motiejūnas per 16 minučių įmetė 11 taškų (3/4 dvit., 1/1 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 naudingumo balų.

„Monaco“: Jordanas Loydas 18, Mike‘as Jamesas 17, Elie Okobo 12, Donatas Motiejūnas 11.

„Fenerbahce“: Nigelas Hayesas-Davisas 21, Nickas Calathesas 15, Scottie Wilbekinas 13.