Tritaškiais prapliupęs J. Valančiūnas su „Pelicans“ klubu įveikė „Spurs“

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (11/7) klubas NBA išvykos rungtynėse 129:110 (29:19, 37:28, 38:38, 25:25) įveikė „San Antonio Spurs“ (6/13) ekipą.

J. Valančiūnas.<br> AP/Scanpix nuotr.

Nov 24, 2022, 7:45 AM

Lietuvis pasiekė savo šio sezono tritaškių rekordą. JV į šeimininkų krepšį įsmeigė 4 tolimus metimus.

Iš viso J.Valančiūnas per 26 minutes pelnė 22 taškus (5/6 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir blokavo 1 varžovų metimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Zionas Williamsonas. Amerikietis per 26 minutes surinko 32 taškus (14/16 dvit., 0/2 trit., 4/8 baud.), 11 atkovotų ir 2 perimtus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

„Pelicans“ sužaidė 18 rungtynių ir turėdami 11 pergalių Vakarų konferencijoje užima antrąją vietą. „Spurs“ po 19 rungtynių su 6 pergalėmis rikiuojasi 13-oje pozicijoje.

„Spurs“: Devinas Vassellis 26, Dougas McDermottas 21, Jeremy Sochanas 12

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 32, Jonas Valančiūnas 22, Devonte Grahamas 21.