„Rytas“ V. Spanouliui tapo neįkandamu riešutu – vilniečiai šventė pergalę ir Atėnuose

Dviem pralaimėjimais iš eilės savo pasirodymą FIBA Čempionų lygoje pradėję Vilniaus „Ryto“ (2/2) krepšininkai trečiadienį šiame turnyre nuskynė antrąją pergalę iš eilės.

Vilniečiai šventė pergalę Graikijoje.<br>FIBA nuotr.
G.Žibėnas.<br>V.Ščiavinsko nuotr.

2022-11-30 19:19, atnaujinta 2022-12-01 09:57

Šį kartą Giedriaus Žibėno auklėtiniai išvykoje 82:71 (28:14, 16:24, 26:15, 12:18) pranoko Atėnų „Peristeri“ (2/2) krepšininkus.

Vassilio Spanoulio auklėtiniams vilniečiai į atlapus kibo nuo pat rungtynių pradžios – anksti sėkmingai puolime įsijungę „Ryto“ krepšininkai dar pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą ir po pirmojo kėlinio pirmavo 28:14.

Antrasis kėlinys jau buvo sėkmingesnis „Peristeri“ ekipai – aikštės šeimininkams pavyko stabilizuoti savo reikalus gynyboje ir jie sumažino atsilikimą iki vienženklio – 44:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje graikai priartėjo prie „Ryto“ iki vos dviejų taškų skirtumo, tačiau tada vilniečiai priešininkams atsakė itin sėkminga atkarpa ir vėl susigrąžino dviženklę persvarą.

Ketvirtojo kėlinio metu „Ryto“ pranašumas išaugo net iki 22 taškų (77:55). Iki mačo pabaigos pirmaujančios komandos vaidmenyje išlikę Lietuvos čempionai įsirašė antrąją pergalę šiame FIBA Čempionų lygos sezone.

Tai buvo antroji pergalė ir prieš Atėnų „Peristeri“ klubą – lapkričio pradžioje Vilniuje G.Žibėno kariauna laimėjo dvikovą 89:64.

„Peristeri“: Sylvainas Francisco 19, Aleksa Radanovas 15, Marcusas Denmonas 11.

„Rytas“: Jarvisas Williamsas 13, Marcusas Fosteris ir Elvaras Fridrikssonas po 12, Benedekas Varadi 10.