Tritaškių įmetęs J. Valančiūnas padėjo komandai įveikti „Raptors“

Jono Valančiūno atstovaujamas „New Orleans Pelicans“ (13/8) klubas trečiadienį namuose gana lengvai pranoko „Toronto Raptors“ (11/10) klubą ir NBA lygoje iškovojo dar vieną pergalę – 126:108 (40:29, 34:18, 28:31, 24:30).

Tritaškių įmetęs J. Valančiūnas padėjo komandai įveikti „Raptors“.<br> AP/Scanpix nuotr.

Dec 1, 2022, 7:24 AM, atnaujinta Dec 1, 2022, 8:06 AM

J.Valančiūnas prie pergalės pridėjo 16 taškų (4/7 dvit., 2/5 trit., 2/2 baud.), 13 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“ formalumus sutvarkė antrojo kėlinio metu, kuomet prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 27 taškų persvarą – 74:47.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 33, Trey Murphy 26, Jonas Valančiūnas 16, Dysonas Danielsas 14.

„Raptors“: Gary Trentas 35, Pascalis Siakamas 23, O.G. Anunoby 12.