Pražangų prisirinkęs J. Valančiūnas laiką leido ant suolo, bet „Pelicans“ turėjo kitų ginklų

NBA čempionate naktį iš sekmadienio į pirmadienį Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (15/8) komanda namuose 121:106 (27:31, 32:29, 28:21, 34:25) įveikė „Denver Nuggets“ (14/9) ekipą.

N.Jokičius ir J.Vaančiūnas.<br> Reuters/Scanpix nuotr.

Dec 5, 2022, 6:28 AM, atnaujinta Dec 5, 2022, 6:48 AM

Iki šio mačo abi komandos žengė koja kojon – turėjo po 14 pergalių ir 8 pralaimėjimus.

Po dviejų kėlinių šeimininkai atsiliko 59:60, bet po pertraukos atsiplėšė ir laimėjo įtikinamai.

30-metis J.Valančiūnas pradėjo rungtynes starto penkete, tačiau aikštėje praleido vos 14 min. ir per jas pelnė 13 taškų (6/7 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 1/1 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, 5 kartus prasižengė ir sykį suklydo.

Lietuvis nežaidė nuo trečiojo kėlinio pradžios, kai gavo penktąją pražangą.

Tuo metu „Nuggets“ centras serbas Nikola Jokičius per 37 min. surinko 32 taškus ir atkovojo 16 kamuolių, tačiau „Pelicans“ turėjo kitą ginklą.

„Pelicans“ gretose karjeros rungtynes sužaidė 183 cm gynėjas Jose Alvarado, kuris pataikė 8 iš 11 tritaškių.

Jis per 27 min. surinko 38 taškus ir pagerino asmeninį rekordą, kuris buvo vos 23 taškai.

„Pelicans“: Jose Alvarado 38 (4/8 dvitaškių, 8/11 tritaškių, 6/7 baudų), Zionas Williamsonas 25 (9/17 dvitaškių, 7/11 baudų, 6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 13 (6/7 dvitaškių), Trey Murphy ir Willy Hernangomezas (8 atk. kam.) po 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 32 (12/15 dvitaškių, 5/9 baudų, 16 atk. kam., 9 rez. perd.), Aaronas Gordonas 19 (8 atk. kam.), Jamalas Murray 18.