„Fenerbahce“ išvykoje pasilinksmino su ALBA krepšininkais

Eurolygos lyderiai Stambulo „Fenerbahce“ (10/2) ketvirtadienį 104:75 (24:18, 30:17, 30:17, 20:23) išvykoje nepasigailėjo Berlyno ALBA (3/9) krepšininkų.

„Fenerbahce“ šventė lengvą pergalę<br> Imago/Scanpix nuotr.

Dec 8, 2022, 8:46 PM, atnaujinta Dec 8, 2022, 11:47 PM

Rungtynes Stambulo klubas perlaužė pirmosios rungtynių pusės pabaigoje. Likus žaisti 6 minutes iki ilgosios pertraukos svečiai pirmavo 34:29, tačiau kėlinį užbaigė įspūdingu spurtu 20:6.

Antroje rungtynių pusėje „Fenerbahce“ pratęsė dominavimą ir šventė užtikrintą pergalę.

Stambulo ekipos gretose net aštuoni krepšininkai rungtynes baigė su dviženkliu taškų skaičiumi.

ALBA: Jaleenas Smithas 15, Maodo Lo ir Benas Lammersas po 12.

„Fenerbahce“: Carsenas Edwardsas ir Marko Guduričius po 13, Jonathanas Motley 11.

Berlyno ekipa Eurolygos turnyrą pradėjo trejomis pergalėmis paeiliui, tačiau vėliau pralaimėjo net 9 rungtynes ir šiuo metu užima 18-ąją vietą.

„Fenerbahce“ klubas į rungtynes atvyko po pralaimėjimo Madrido „Real“ ekipai, tačiau turėdami 10 laimėjimų užima pirmąją vietą Eurolygoje.

Praėjusiame sezone abejas tarpusavio rungtynes laimėjo ALBA.