J. Valančiūnas buvo blankus, o „Pelicans“ krito pratęsimo pareikalavusioje dramoje

Jono Valančiūno atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (18/10) ekipa patyrė apmaudų pralaimėjimą išvykoje. Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį vykusiose rungtynėse Naujojo Orleano klubas po pratęsimo pareikalavusios kovos 129:132 (25:27, 37:31, 33:33, 28:32, 6:9) nusileido „Utah Jazz“ (17/14) krepšininkams.

Jonas Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Dec 16, 2022, 7:24 AM, atnaujinta Dec 16, 2022, 7:26 AM

Pralaimėjimu pažymėtoje dvikovoje 30-metis uteniškis neišsiskyrė.

J.Valančiūnas per 26 minutes įmetė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 9 kamuolius ir tris kartus pažeidė taisykles.

Praktiškai viso mačo metu vyko permaininga kova. Trečiajame kėlinyje „Pelicans“ buvo įgijusi dviženklį pranašumą, tačiau aikštės šeimininkai da to paties ketvirčio metu sugebėjo persverti rezultatą.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje įtampa pasiekė aukščiausią tašką, kai tiksint paskutinėms sekundėms „Jazz“ turėjo trijų taškų pranašumą (123:120). Tada apie save priminė svečiai, kurie likus žaisti 2 sek. iki kėlinio pabaigos tolimu metimu išlygino skaičius švieslentėje ir komandos keliavo į pratęsimą.

Vis dėlto jo metu J.Valančiūno klubui išplėšti pergalės nepavyko.

„Utah Jazz“: Jordanas Clarksonas 39, Lauri Markkanenas 31, Malikas Beasley 17, Kelly Olynykas 14.

„New Orleans Pelicans“: Zionas Williamsonas 31, C.J. McCollumas 28, Naji Marshallas 13.