Neįtikėtinas J. Valančiūno šou: sužaidė vienas iš įspūdingiausių rungtynių savo karjeroje Įmetė 7 tritaškius

Jonas Valančiūnas surengė įspūdingą pasirodymą, tačiau to pergalei neužteko. Jo atstovaujama „New Orleans Pelicans“ (18/12) ekipa 119:128 (27:30, 34:36, 29:34, 39:28) namuose nusileido „Milwaukee Bucks“ (22/8) krepšininkams.

J. Valančiūnas.<br>AP/Scanpix nuotr.

Dec 20, 2022, 7:16 AM, atnaujinta Dec 20, 2022, 7:45 AM

J.Valančiūnas sužaidė vienas iš įspūdingiausių rungtynių savo karjeroje.

30-metis uteniškis per 37 minutes pelnė net 37 taškus, (7/14 dvit., 7/10 trit., 2/2 baud.), atkovojo 18 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Milžinas iš Lietuvos pelnė pirmuosius 15 „New Orleans Pelicans“ ekipos taškų, o per pirmąją rungtynių pusę jų buvo įmetęs 28.

Lietuviui iki rezultatyviausių karjeros rungtynių pritrūko vos trijų taškų (karjeros rekordas 2021 metais įmesti 39 taškai).

Rezultatyviau už lietuvį dvikovoje sužaidė tik „Milwaukee Bucks“ žvaigždė Giannis Antetokounmpo.

Graikas nugalėtojus į pergalę vedė per 34 minutes įmesdamas 42 taškus (11/14 dvit., 1/3 trit., 17/22 baud.). Prie jų jis pridėjo 10 atkovotų kamuolių.

Galingas J.Valančiūno pasirodymas „Pelicans“ ekipos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo. Tai buvo ketvirtoji šios komandos nesėkmė iš eilės.

„New Orleans Pelicans“ J. Valančiūnas 37, CJ McCollumas 31, Zionas Williamsonas 18.

„Milwaukee Bucks“: G. Antetokounmpo 42, Brookas Lopezas 30, Jrue Holiday'us 18.