Tėvo akivaizdoje siautėjęs D. Sabonis liko per plauką nuo karjeros rekordo

Įspūdingų NBA lietuvių pasirodymų naktį pratęsė iš Jono Valančiūno estafetę perėmęs Domantas Sabonis. Itin galingai dėl kamuolių kovojęs bei rezultatyviai žaidęs lietuvis spindėjo ryškiausiomis spalvomis, bet to „Sacramento Kings“ (16/13) pergalei neužteko.

A.Sabonis gyvai stebėjo įspūdingą Domanto žaidimą.<br>Stopkadro ir AFP/Scanpix nuotr.

2022-12-20 07:47, atnaujinta 2022-12-20 08:08

Sakramento klubas savų žiūrovų akivaizdoje 119:125 (30:39, 33:27, 29:25, 27:34) krito po „Charlotte Hornets“ (8/23) kojomis.

D.Sabonis buvo tarp rezultatyviausių ir naudingiausių akistatos žaidėjų.

26-erių lietuvis per 41 minutę įmetė 28 taškus (10/17 dvit., 2/2 trit., 2/5 baud.), atkovojo net 23 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

D.Saboniui iki pakartoto karjeros atkovotų kamuolių rekordo pritrūko vos dviejų sugriebtų sviedinių.

Rezultatyviau už lietuvį „Kings“ gretose sužaidė tik De'Aaronas Foxas, kuris įmetė 37 taškus ir atkovojo 5 kamuolius.

Šias rungtynes gyvai Sakramente stebėjo gruodžio 19-ąją savo 58-ąjį gimtadienį minėjęs Domanto tėtis Arvydas Sabonis.

Pergalę iškovojusi „Hornets“ nutraukė aštuonių iš eilės pralaimėjimų seriją.

„Charlotte Hornets“: Kelly Oubre 31, LaMelo Ballas 23, Gordonas Haywardas 19, Masonas Plumlee 15.

„Sacramento Kings“: De’Aaronas Foxas 37, Domantas Sabonis 28, Malikas Monkas 12, Keeganas Murray’us 11.