„Lietkabelis“ namuose metė iššūkį „Joventut“, bet pergalės iškovoti nepavyko Pirmasis pralaimėjimas namuose

Panevėžio „Lietkabelis“ (4/5) trečiadienį Europos taurės rungtynėse namuose nusileido Badalonos „Joventut“ (6/3) klubui – 76:90.

Europos taurė: „Lietkabelis“ – „Joventut“.<br>G.Šiupario nuotr.

2022-12-21 18:52, atnaujinta 2022-12-21 22:16

Tai buvo jau penktoji panevėžiečių nesėkmė A grupėje ir pirmoji namuose šį sezoną.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie greitomis atakomis lengvai rinko taškus ir po pirmojo kėlinio įgijo pranašumą – 21:16. Vis dėlto po pertraukėlės svečiai pakeitė žaidimo planą, ėmė daugiau žaisto po krepšiu, kas leido išlyginti rezultatą. Tiesa, prieš ilgąją pertrauką priekyje vis dar buvo „Lietkabelis“ – 39:37.

Po ilgosios pertraukos „Lietkabelis“ krito į duobę, kurios metu įklimpo į 11 taškų deficitą – 58:69.

Tačiau lemiamo ketvirčio metu Panevėžio krepšininkai sugebėjo atsitiesti ir sukurti intrigą. Likus kiek mažiau nei 3 min., Paulius Murauskas pataikė svarbų tritaškį, kuris sumažino svečių pranašumą iki trijų taškų 75:78.

Tiesa, kitoje atakoje „Joventut“ pataikė baudų metimus, vėliau pridėjo tritaškį, kuris vėl nutolino ekipas 83:75. Per likusią minute šeimininkams pavyti varžovų nebepavyko.

„Lietkabelis“: Kristianas Kullame, Benas Griciūnas ir Vytenis Lipkevičius po 12.

„Joventut“: Henry Ellensonas 17, Joelis Parra 16.