Ž. Obradovičius pergalingai sugrįžo į Stambulą: „Partizan“ paguldė „Fenerbahce“

Ne vieną skambią pergalę su Stambulo „Fenerbache“ (10/5) ekipa nuskynęs Željko Obradovičius grįžo į Turkiją, tiesa, šį kartą su Belgrado „Partizan (6/9) klubu. Sugrįžimas buvo pergalingas – „Partizan“ išvykoje pranoko savo priešininkus 73:72 (16:19, 17:18, 18:20, 22:15).

Ž.Obradovičius.<br>G.Bitvinsko nuotr.
D.Itoudis.<br>FIBA nuotr.

Dec 22, 2022, 7:43 PM, atnaujinta Dec 22, 2022, 10:01 PM

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie įgijo ankstyvą persvarą. Vis dėlto turkams atitolti nepavyko ir po pirmųjų dešimties minučių komandas skyrė trys taškai – 19:16.

Antrajame kėlinyje „Partizan“ buvo pavykę persverti rezultatą ir aikštėje įsivyravo permaininga kova. Komandos išėjo ilsėtis švieslentei rodant 37:33 „Fenerbahce“ naudai.

Trečiasis kėlinys priklausė aikštės šeimininkams. Jo metu Stambulo klubas pirmą kartą rungtynių metu įgijo dviženklį pranašumą.

Su tuo sutikti nenorėjusi „Partizan“ greitai pasivijo varžovus ir įpusėjus ketvirtajam kėliniui persvėrė rezultatą – 60:59.

Prasidėjus priešpaskutinei ketvirtojo kėlinio minutei keturių taškų pranašumą turėjo „Fenerbahce“, bet tada dvejomis sėkmingomis atakomis iš eilės rezultatą išlygino Zachas Leday – 70:70.

Svečių ekipos „X faktoriumi“ tapo savo debiutines rungtynes žaidęs A.Avramovičius, kuris likus žaisti 3,5 sek. taikliu baudos metimu išvedė „Partizan“ į priekį – 73:72.

Svarbiausia dvikovos ataka atiteko „Fenerbahce“ ekipai, tačiau jos metu suklydo prastą perdavimą atlikęs Nickas Calathesas.

„Fenerbahce“: Scottie Wilbekinas 14, Dyshawnas Pierre‘as 13, Nickas Calathesas 11.

„Partizan“: Kevinas Punteris ir Mathiasas Lessortas po 12, Dante Exumas 10, Zachas LeDay‘us 8.