Komandai dirbęs, tačiau įspūdingą statistiką rinkęs D. Sabonis privertė kapituliuoti L. Jameso „Lakers“

NBA čempionate namie žaidęs „Sacramento Kings“ klubas (17/13) nepasigailėjo LeBrono Jameso „Los Angeles Lakers“ ekipos (13/18) ir ją įveikė 134:120 (25:26, 41:32, 40:28, 28:34).

Domantas Sabonis<br> AFP/Scanpix.com nuotr.

Dec 22, 2022, 7:41 AM, atnaujinta Dec 22, 2022, 7:56 AM

Trečiame kėlinyje „Kings“ turėjo persvarą 70:64, tačiau jam baigiantis susikrovė daugiau kaip 20 taškų skirtumą – 104:81. Ketvirtame ketvirtyje vaizdas mažai keitėsi ir likus žaisti 4 minutes šeimininkai buvo priekyje 123:106.

Po trijų kėlinių Domantas Sabonis buvo ties trigubo triženklio riba – buvo pelnęs 9 taškus, atsikovojęs 19 kamuolių ir atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus.

Galiausiai D.Sabonis surinko trigubą dviženklį – per 37 minutes pelnė 13 taškų (3/6 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atsikovojo 21 kamuolį po krepšiais, atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Kiti Sakramento klubo startinio penketo žaidėjai pelnė po 20 taškų ir daugiau, tačiau nė vienas nebuvo arti D.Sabonio bendros statistikos.

Lietuvis trečią kartą per keturis pastaruosius mačus atkovojo bent 20 kamuolių, o per karjerą D.Sabonis pelnė jau 20-ąjį trigubą dviženklį.

Iki atkovotų kamuolių asmeninio rekordo pakartojimo NBA čempionate mūsų šalies rinktinės vidurio pritrūko 5 kamuolių.

„Lakers“ neišgelbėjo į rikiuotę grįžęs LeBronas Jamesas, kuris įmetė per 34 minutės 31 tašką (11/17 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 9/10 baudų metimų) bei atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

„Kings“: Kevinas Huerteris 26 (3/7 tritaškių), Keeganas Murray’us 23 (6/12 tritaškių), De’Aaronas Foxas 22, Harrisonas Barnesas 20, Domantas Sabonis 13.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 31 (6 atk. kam., 11 rez. perd., 3 blokai, 0/4 tritaškių), Lonnie Walkeris 19, Dennisas Schroderis 18, Thomasas Bryantas 17 (10 atk. kam.), Patrickas Beverley 13.